Щороку 22 січня український народ із вдячністю згадує тих героїв, які словом і багнетом намагалися відродити незалежну соборну українську державу.
19 січня в Шепетівському професійному ліцеї пройшов виховний захід присвячені цьому святу.
|
Оборона Донецького аеропорту тривала 242 дні, з 26 травня 2014 року до 20 січня 2015 року. Останні запеклі бої почалися 16 січня 2015 року: безперервні обстріли, захисників аеропорту труїли невідомим газом. 19 січня через підрив рухнула частина нового терміналу, в останні дні оборони загинуло більше 50 бійців. Потім казали, що «люди витримали, не витримав бетон». Поступово українські сили покинули позиції у Донецькому аеропорту.
|
У читальному залі музею М. Островського 26 грудня відбулась зустріч із Світланою Дмитрівною Гапунець, мамою шепетівської поетеси Лариси Крутої – Сахненко (1973- 2005рр ), автором поетичних збірок « У кожного своя доріжка», «Отрада моя, милая отрада», « Кохати і бути завжди коханою», «Ким бути» та книг « Сто страв з риби», « Все про гриби», « Мій домашній улюблений котик»
|
Свято Миколая стало для учнів обох навчальних закладів нагодою до знайомства та дружби, стало містком до маленьких і таких довірливих сердець!
|
24 листопада 2016 року в бібліотеці ліцею було проведено усний журнал «Запали свічку пам’яті” з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій.
|
Такі слова у вірші написала про Валерія Числюка хрещениця Софія Числюк з нагоди річниці його загибелі. Третього грудня 2015 року між селищами Талаківка та Сартана, поблизу Маріуполя, під час виконання бойового завдання на міні підірвалися п’ятеро українських військових. Один боєць загинув на місці. Це був випускник нашого ліцею, шепетівчанин, який пізніше з родиною мешкав у селі Білопіль, Валерій Числюк.
|
День пам'яті жертв голодоморів — щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припав на 26 листопада у 2016 році. Цей день пам'яті – унікальна нагода всім: дітям, батькам, політикам, громадським діячам, замислитися над цією трагедією.
|
Здавалося б, усе мало б бути гаразд, адже щойно завершив свою роботу в ліцеї тиждень правової освіти та боротьби із злочинністю, проте.. Ось ці три крапки багато про що можуть сказати.
|
Питання чеснот та внутрішнього світу сучасної дівчини обговорювали учениці групи №103 із студентами та випускниками Острозької академії, які завітали до нашого ліцею 3 листопада 2016 року на запрошення завідуючої бібліотекою Л.М.Захарченко.
|
Якось один літній чоловік сказав мені: «Уяви собі, що геть усі мешканці нашої держави живуть по закону, як кажуть, дотримуючись букви закону. На скільки простішим і безпечнішим було б наше життя! Врешті-решт, ми стали б набагато щасливішими!».
|
20 жовтня 2016 року відбувся День пам’яті нашого земляка Сергія Оврашка. 22 жовтня Сергію виповнилося б 40 років. З цієї нагоди учні 103 та 104 груп Шепетівського професійного ліцею відвідали тематичну виставку в краєзнавчому музеї.
|
День захисника України - це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України, водночас стало уособленим святом усіх чоловіків. Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.
4 жовтня 2016 року в ліцеї було проведено каскад тематичних виховних годин «Герої України» для учнів груп №103, 104, 203 та 304. У підготовці та проведенні яких класні керівники використовували матеріали пошукової роботи краєзнавчого музею, відеоматеріали, які підготувала наша бібліотека. До розмови з учнями долучилась науковий працівник Юхимович Л.Д. На виховних годинах йшлося про героїв АТО-мешканців Шепетівки та Шепетівського району, які загинули,захищаючи суверенність нашої держави.
|
Щорічне свято напереддень Покрови Божої Матері, а тепер іще й свята Дня захисника України 12 жовтня 2016 року відбулося в нашому навчальному закладі - назва йому залишається незмінною уже кілька років - «Козацькі забави». Спортивно-розважальні ігри, впереміш із цікавими історичними довідками, настанови Гетьмана, побажання удачі від учасників АТО - все це, разом взяте, зігріло нашу молодь у досить прохолодний день.
|
Україну в ХХ столітті спіткало чимало трагедій,серед яких-голодомор, голокост, депортація кримсько-татарського народу.
У 2016 році виповнилась 75-а річниця трагічних подій Бабиного Яру. Подібно до німецького табору смерті Освенцим, Бабин Яр в Україні став символом знищення євреїв під час голокосту. Тільки за два дні 29-30 вересня 1941 року в Києві було знищено нацистами близько 34 тисяч євреїв. У наступні роки війни у Бабиному Яру продовжувались вбивства десятків тисяч євреїв, а також радянських військовополоненних, циган, активістів комуністичної партії та інших «ворогів рейху».
|
З такою ініціативою виступили цього року педагоги нашого навчального закладу.
Перша неділя жовтня - день, коли українці відзначають свято працівників освіти. Кожна людина у своєму житті приходила до порогів школи, а звідтіля, разом із знаннями, виносила незгасаючу любов до Вчителя. Це був той, хто навчив читати «Букваря», чи той, з ким пізнав дроби і логарифми, або невпинний лірик, котрий навчив через поезію бачити прекрасне. Так, у кожного він був - Учитель (з великої літери)!
| « 1 2 ... 8 9 10 11 12 ... 19 20 » |