Інформація про події з 11 по 21 вересня 2012 року
|
Військово-патріотичне виховання завжди мало чи не найважливіше значення у нашому ліцеї. Багато років поспіль навчальні групи спілкуються з ветеранами Великої Вітчизняної війни та праці, вивчають їх життєві дороги, надають необхідну допомогу.
Учні цікаві героїчним минулим нашого народу, а тому щовересня, напередодні Дня партизанської слави, у нашому навчальному закладі проходять заходи, які дають змогу нам, учням, глибше пізнати історію свого народу і своєї держави.
|
Давно відгриміли кононади боїв, відшуміли штурми, але події тих, тепер уже далеких років, важкими спогадами відкликаються в серцях ветеранів Великої Вітчизняної війни.
Дороги війни, облоги, марші, переправи до сьогодні стоять перед очима Григорія Степановича Мартинчука, відважного офіцера, учасника бойових дій.
|
Розмірковуючи над тим, як покращити естетичний вигляд наших старих меблів у гуртожитку, учні запропонували створити гурток з ремонту та реконструкції меблів. Навколо цієї ідеї об’єднались, в основному, столярі і назвали свій гурток «Меблевий конструктор». Керівництво гуртком здійснює молодий майстер, випускник нашого ліцею, Дмитро Володимирович Міщук.
|
Коли людина спостерігає велич існуючого світу, коли вона проникає у його закони, коли відчуває і пізнає безконечну складність сил, які об’єднують Всесвіт в одне ціле, і, якщо вона буде надзвичайно чесною, то визнає, що за всім цим не може стояти лише сліпа і бездушна матерія, лише гра якихось стихій. Людина шукає таємницю в самій собі. Всі люди різні. Кожна має право обирати свій стиль життя.
|
15 квітня 2010 року у нашому ліцеї – день класного керівника, завданням якого було визначення передового педагогічного досвіду у царині формування в учнів моральних якостей сучасного висококваліфікованого робітника та запровадження елементів його у роботу класних керівників та кураторів груп нашого навчального закладу.
|
15.04.10 у рамках життя правової освіти і боротьби із злочинністю в ліцеї пройшла цікава зустріч із Тетяною Олександрівною Вінницькою – начальником центру соціальних служб для молоді та Маженою Генриківною Дорош – студенткою Київського інституту ім. Драгоманова, під час якої піднімались питання моралі сучасної молодої людини. Сама собою розмова переросла у площину дії алкоголю та наркотичних речовин на психічний стан людини, на вчинення злочинів під їх дією.
|
На таку тему 14
квітня 2010 року для мешканців гуртожитку було проведено вечір-реквієм з нагоди
дня в’язнів концентраційних таборів.
Про страшні
фашистські злодіяння ми довідались із розповідей про Бухенвальд, Освенцим,
Равензбрюк, а також про концтабори, які були у роки Великої Вітчизняної війни у нашому місті.
|
31 березня 2010 року у стінах нашого ліцею пройшов регіональний огляд
учасників художньої учнів та працівників ПТНЗ, присвячений 65-річчю Перемоги у
Великій Вітчизняній війні.
|
30 березня 2010 р. учні групи № 3 нашого ліцею займались прибиранням братської могили та скверу у центрі міста та території пам’ятника воїнам – афганцям
|
«…Человек, борющийся за свое существование, способен на блестящие поступки» Михаил Булгаков.
Кожен із нас мріє бути щасливим, мудрим, могутнім, вирішувати складні справи. І чомусь вважається, що це під силу лише здоровим людям, без вроджених чи набутих вад. Але історії відомо чимало особистостей з фізичними недугами, які при цьому досягли видатних успіхів у різноманітних сферах людської діяльності, довівши, що фізичний стан не завжди є визначальним для людини. У лютому 2010 р. 14 група нашого ліцею завітала до музею ім.Островського на виставку вишиванок, яка мала назву «Долі вишиті хрестиком». З різних сторін було чутно фрази: !Яка краса !». Хтось же здивовано промовляв: «А що ж в цьому особливого ?» Цю фразу я чула декілька разів, доки жінка, яка проводила виставку, не розповіла про важку долю кожної жінки, чиї роботи були представлені нам. Тоді кожен з нас зрозумів, що кожна вишивка особлива так само, як і людина, яка її виконала.
| |