Цього року робота учня групи №204 Стукала Володимира у гуртку «Історичне краєзнавство» знайшла несподіване продовження - хлопця запросили взяти участь у 55-тому чемпіонаті Хмельницької області із спортивного краєзнавчого туризму серед учнівської молоді.
|
28 січня 1944 року в боях на підступах до Шепетівки, визволяючи наше місто від німецько-фашистських загарбників, загинув Федченко М.С. - селянин із Чернігівщини.
1986 року члени нашого військово-патріотичного клубу «Пошук» знайшли в лісі поблизу села Климентовичі могилу, на якій до дерев’яного хреста було прикріплено залізну табличку з вибитими цвяхом словами: «Перехожий, зупинись! Тут лежить солдат, який віддав своє життя за нашу волю!».
|
22 травня учні Шепетівського професійного ліцею груп № 203 та 303 мали нагоду відвідати краєзнавчий музей . Нас зустріла науковий працівник музею Юхимович Лідія Денисівна, яка ознайомила учнів з тематичною виставкою та зосередила свою увагу на воїнові АТО Ревазо Циклаурі. З розповіді Лідії Денисівни ми дізнались про життєвий шлях героя, про його захоплення бойовим самбо. .В селі Михайлючка біля будинку культури Ревазо навчав бойовому мистецтву молодих хлопців. При цьому говорив: «Коли руки сильні і ви навчитеся володіти своїм тілом, тримати його в рівновазі, у вас все буде виходити».
|
10 травня 2017 року учні 303 групи Шепетівського професійного ліцею відвідали та привітали зі Славетною Перемогою у Другій Світовій війні учасника війни, Редько Ольгу Іванівну.
|
Згідно плану виховної роботи 19 квітня учні груп 303 та 204 відвідали центральну районну бібліотеку ім. М.Коцюбинського, де відбувся виховний захід про відомих людей,які прославили своїми досягненнями наше місто.
|
Сьогодні, 11 квітня 2017 р., в ліцеї пройшов огляд художньої самодіяльності.
|
Символічно, що в перший день весни, 1 березня 2017 р., проходив творчий вечір учня групи №104 Остапчука Назарія «Намалюю життя», в якому брали участь скрипальки - учениці групи № 103 Шемчук Ганна та Пашковська Аліна, відома шепетівська бандуристка Євгенія Павлівна Гаєвська та авторка поетичного слова Меленчук Олександра.
|
З метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до Батьківщини, гордості за наших захисників, 21 лютого 2017 року, класним керівником групи № 104 Здрачук Аллою Станіславівною у Шепетівському професійному ліцеї було організовано зустріч учнів груп №104 та 204 з учасниками бойових дій в зоні АТО.
|
В плані роботи Хмельницької обласної ради учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів з 07 до 14 лютого 2017 року передбачено проведення благодійної акції «Солодке серце».
Саме в ці дні, з 6 по 22 лютого 2017 року, в Шепетівському професійному ліцеї в рамках творчих кроків ЦТП «Ніхто не забутий, ніщо не забуто» проведено каскад виховних заходів з нагоди 73-ї річниці визволення Шепетівки від німецько-фашистських загарбників, 28-ї річниці виведення військ з Афганістану та до Дня вшанування Небесної сотні.
|
26 січня 1944 року розпочалися бої за визволення Шепетівки. Німецьке командування в ніч на 28 січня кинуло на захист міста сьому танкову дивізію. Бої точилися жорстокі і виснажливі. Очевидці цих подій згадують наступне: «Наші частини 29 січня знову розпочали наступ. Бої за Шепетівку тривали до 10 лютого. Бійці 496 – го і 654 – го стрілецьких полків вели героїчну боротьбу за кожну вулицю, за кожний будинок». Лише 11 лютого місто було звільнене від фашистів. На честь визволення міста Москва салютувала 12 артилерійськими залпами із 124 гармат.
|
Дев’ятого лютого учні групи №303 відвідали музей воїнів Афганістану. Екскурсію по музею провів учасник бойових дій в Афганістані Олександр Гурінович.
Війна в Афганістані – це трагедія і звитяга сотень тисяч людей, мужність, доблесть і героїзм, кров і біль, душевні страждання і втрати…Це не лише незагоєна рана, біль її учасників, це – застереження на майбутнє.
|
02.02.2017 в групі № 203 з професії «Столяр, верстатник деревообробних верстатів» пройшла виховна година на тему: «Стався до людей так, як ти хочеш, щоб вони ставились до тебе». На виховній годині мова йшла про наболіле, про найважливіші питання людського співжиття – моральне обличчя людини, про рівень її культури, про поведінку в тій чи іншій ситуації.
|
31 січня шістдесят відсотків батьків, учні яких навчаються в нашому навчальному закладі, зійшлись до актової зали ліцею для того, щоб обговорити нагальні питання, котрі пов’язані із початком другого навчального семестру та, проаналізувавши досягнення дітей упродовж першого півріччя, накреслити, як зараз кажуть, дорожню карту подальшої співпраці педагогів та батьківської громади щодо поліпшення якості знань учнів та подальшої активізації їх позаурочної зайнятості.
|
Тридцять першого січня в ліцеї відбулися батьківські збори в групі №303, під час яких обговорювались важливі питання навчання та виховання учнів, адже успіх будь-якого навчального закладу криється у співпраці педагогів з батьками, бо ж саме вони є головними вихователями власних дітей.
|
Двадцять четвертого січня учні Шепетівського професійного ліцею груп №303 та 204 відвідали Шепетівську районну бібліотеку ім.Коцюбинського.
Працівники бібліотеки проводили літературний вечір - презентацію книги «370 днів у камуфляжі».Таку назву отримала книга демобілізованого військового з міста Здолбунова Петра Солтиса.
| « 1 2 ... 7 8 9 10 11 ... 19 20 » |