Саме так звучала назва виховного заходу , котрий було проведено викладачем Ковригою О.М. 10 квітня 2018 року для учнів груп №103 і 104 з нагоди Міжнародного дня в’язнів фашистських концтаборів.
Демонструючи відеоматеріали, документальні стрічки про страшну дійсність фашистського окупаційного режиму, обговорюючи побачене, викладач змушував слухачів ще і ще раз замислитись над важливістю миру для усіх людей планети.
|
Проблема дотримання здорового способу життя через грані превентивного виховання була піднята у нашому ліцеї під час проведення тижня здоров’я, котрий відбувався у період з 19 по 22 березня 2018 р.
|
Місто Шепетівку, що на Хмельниччині знають мало не в кожному куточку нашої держави. Знають його і на теренах колишнього Радянського Союзу і навіть у далекому Китаї завдяки нашим землякам Миколі Островському і його роману “Як гартувалась сталь”, а також юному підпільнику-партизану Валентину Котику, який загинув у бою, захищаючи свою Батьківщину від фашиських загарбників, і посмертно удостоєний звання Героя Радянського Союзу. На їх прикладах виховувалось молоде покоління.
У Шепетівці існує професійний ліцей, де випускники навколишніх міст і сіл після 9-11 класів здобувають першу у своєму житті професію, і за весь цей час педагогічний колектив виховує у молоді патріотичне ставлення і любов до Батьківщині, повагу до ветеранів різних війн і військових конфліктів.
|
27 лютого учні групи №403 з професії: ««Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» «Радіомеханік з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури» відвідали Шепетівський міськрайонний центр зайнятості.
|
Кожного року 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Це свято досить молоде. Воно було запроваджене у листопаді 1999 року згідно тридцятої сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО з метою захисту мовної й культурної багатоманітності.
|
Більшість людей, незважаючи на вік, освіту або соціальне становище, уживають несумісні з літературною мовою слова, не усвідомлюючи згубність лихослів’я. В кінці ХХ століття засновник інституту квантової генетики біолог Петро Гаряєв приступив до досліджень, котрі дозволили створити апарат, що перетворює слова на електромагнітні коливання. Пізніше він повідомив, що ці коливання впливають на молекули спадковості - ДНК. За допомогою сучасних технологій можна простежити за тим, як впливають на живий організм злі і добрі слова.
|
Багатий знаменними датами лютий: 11-День звільнення Шепетівки від німецько-фашистських загарбників (11 лютого 1944 р.) , 15- День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, 20-День Героїв Небесної Сотні.
З цієї нагоди в ліцеї було проведено низку виховних заходів, спрямованих на подальше виховання глибокого патріотизму в учнівської молоді.
|
Під таким гаслом 29 січня 2018 року серед учнів ліцею пройшов конкурс читців на краще виконання патріотичних віршів « Іду до тебе, Україно!».
Учні з особливою відповідальністю поставились до конкурсу. Особливо вражаючими були поезії про сучасний стан держави, пекельний біль і смуток за тими, хто загинув на Сході, захищаючи кордони України.
|
Сто років тому, 29 січня 1918 року, під Крутами українські захисники — уродженці різних куточків країни на чолі з сотником Аверкієм Гончаренком провели героїчний оборонний бій проти російсько-більшовицької армії Михайла Муравйова. Ця подія в історії становлення Української держави продемонструвала патріотизм і жертовність її громадян.
|
25 січня 2018 року представниками інженерно-педагогічного колективу та батьківського комітету ліцею було проведено чергову операцію «Урок». Ця форма роботи далеко не нова, проте залишається дієвою при здійсненні корекції у відвідуванні учнями занять, попередженні їх протиправної поведінки. При здійсненні операції «Урок» неодмінно враховуються дані по пропусках учнями занять без поважних на то причин, систематичність вивчення умов, у яких проживають діти із соціально незахищених сімей та попередньо спланована робота із дітьми, котрі потребують посиленої педагогічної уваги. Цього разу, за ініціативи голови батьківського комітету Громової Г.С., було здійснено перевірку проходження учнями групи №102 виробничої практики з огляду на те, що у першому півріччі питання відвідування занять учнями цієї групи розглядалось на засіданні Ради профілактики правопорушень у присутності членів батьківського комітету.
|
В Україні 22 січня в честь проголошення злуки Української Народної Республіки (УНР) і Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР) в 1919 році відзначається День Соборності.
На алеї Слави Героїв АТО відбувся мітинг з нагоди Дня Соборності України, в якому також взяли участь учні Шепетівського професійного ліцею, старший майстер Байло М.М., викладач Рижко Л.С.
|
Обираючи свій життєвий шлях, кожен з нас ставить перед собою запитання: що ж далі, які перспективи, труднощі, чого можна досягти? Не помилюсь, коли буду стверджувати, що кожен із учнів, вступаючи до нашого ліцею, задумувався над цими питаннями, і,власне, відповіді на них певною мірою впливали на вибір майбутньої професії.
|
Існують щасливо організовані люди, які в усьому і завжди вміють знайти щось позитивне. Немає такого лиха, з якого вони не винесли б важливого уроку, не буває настільки похмурого неба, на якому вони не побачили б сонячного променя.
|
Новий рік асоціюється зі святковим настроєм, подарунками, іграми та розвагами. Зимові свята люблять і діти і дорослі. Усі ми чекаємо від них подарунків, веселого настрою, а головне – чудес. Новорічне свято – це, без сумнівів, довгоочікувана казка для дорослих і дітей.
28 грудня чарівне дійство завітало до учнів і працівників Шепетівського професійного ліцею. У нашому закладі відбулась ціла низка цікавих новорічних дійств.
|
Вже стало доброю традицією проведення обласної виставки матеріалів комплексно-методичного забезпечення предметів загальноосвітньої підготовки «Педагогічні ідеї та знахідки». Згідно умов виставки викладачі загальноосвітники готували методичні комплекти з тем предметів. На розгляд обласного журі було подано роботи переможців ліцейної виставки з предметів загальноосвітньої підготовки.
| « 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 19 20 » |