Понеділок, 20.05.2024, 16:15 | Вітаю Вас Гость | Реєстрація | Вхід
Головна » 2018 » Січень » 23 » ДУХ НАШ ПРЕЧИСТИЙ, ДУХ НАШ НАРОДНИЙ
15:29
ДУХ НАШ ПРЕЧИСТИЙ, ДУХ НАШ НАРОДНИЙ
В Україні 22 січня в честь проголошення злуки Української Народної Республіки (УНР) і Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР) в 1919 році відзначається День Соборності.

На алеї Слави Героїв АТО відбувся мітинг з нагоди Дня Соборності України, в якому також взяли участь учні Шепетівського професійного ліцею, старший майстер Байло М.М., викладач Рижко Л.С.

Акт Злуки був глибоко детермінований історично і спирався на споконвічну мрію українського народу про незалежну, соборну національну державу. Він став могутнім виявом волі українців до етнічної й територіальної єдності, свідченням їхнього самоусвідомлення, важливою віхою процесу становлення політичної нації. Ідея соборності українських земель набула державного статусу, в наступні десятиліття залишалась об’єднуючим чинником і чи не єдиним спільним положенням програмних цілей усіх течій національно-визвольного руху.Сьогодні проблема соборності України є, на жаль, не менш актуальною.
Молоде покоління має зростати на прикладах прадідів, дідів, батьків, своїх ровесників. Саме вони мають прийняти відповідальність за свою Батьківщину і вже сьогодні замислитись, яку Україну вони передадуть своїм нащадкам.

Викладач Рижко Л.С.
Категорія: Виховна та позакласна робота | Переглядів: 565 | Додав: proflicey020