З 11 по 15 грудня 2017 р. в Шепетівському професійному ліцею пройшла першість з волейболу. В змаганнях прийняли участь 7 команд. За підсумковими результатами місця розділилися так: І місце – команда 204 групи, ІІ місце – команда 303 групи, ІІІ місце – команда 103 групи.
|
15 грудня в Шепетівському професійному ліцеї відбулося урочисте відкриття ліцейного стрілкового тиру завдяки активній участі та перемозі працівників навчального закладу в третьому конкурсі мікрогрантів від ГО «Інститут солідарності громад Романа Мацоли».
|
06.12.2017 р. відбувся турнір з армреслінгу серед мешканців гуртожитку, присвячений до дня Збройних Сил України. В змаганнях взяли участь 20 учасників. Переможцями турніру стали: І місце – Рожанський Максим (403 група), ІІ місце – Коваль Володимир (303 група), Микульський Владислав (403 група).
|
Цього року мені виповнилось 80 літ. Трапилось так, що проживаю я зараз один. Про здоров’я у 80 вже й говорити не хочеться.
А за плечима більше 50 років трудового стажу в Шепетівці та Сургуті ! Був дужий, багато хотів і міг-не лінувався.
Колись почув від літнього чоловіка слова: «Страшнішою за смерть буває лише старість.» Чесно кажучи, віднісся до цих слів скептично - це, мовляв, не про мене.
|
22 та 23 листопада був проведений інтерактивний урок у групах 103, 104, 203 та 204 на тему «Голодомор: як залишатися людиною». Обговорювали сплановану конфіскацію врожаю зернових та усіх інших продуктів харчування у селян представниками радянської влади впродовж Голодомору 1932—33 років, яка безпосередньо призвела до вбивства селян голодом у мільйонних масштабах.
|
Свого часу Р.Уолдо писав: «Погляд може бути не менш загрозливим, ніж заряджена і націлена на людину рушниця. Погляд може образити, як плювок або удар, але він може і світитися добротою, і змусити серце танцювати від радості.»
|
До Вашої уваги розміщуємо план заходів по відзначенню 85-х роковин голодомору та політичних репресій на Україні у Шепетівському професійному ліцею
|
У переддень Дня студента,15 листапада, проходили міські змагання з настільного тенісу серед студентської молоді. У змаганнях взяли участь 16 юнаків та 12 дівчат з медичного училища, коледжу ПДАТУ та нашого ліцею.
У цих змаганнях перше місце посів наш учень групи №204 БОРИСЮК ІВАН.
|
Кожен із нас мріє бути щасливим мудрим, вирішувати складні справи. І чомусь вважається, що це під силу лише здоровим людям,без вроджених та набутих вад. Але історії відомо чимало особистостей з фізичними недугами, які при цьому досягли видатних успіхів у різноманітних сферах людської діяльності, довівши, що фізичний стан не завжди є визначальним для людини.
Влітку цього року голова учкому Оніщук Марія мала нагоду бути у Києві на зустрічі з людиною-легендою Ніком Вуйчичем. Хлопець народився без рук і без ніг, проте не втратив себе у житті, а став корисним мільйонам людей, як приклад незламної людської сили волі.
Саме ця подія наштовхнула учкомівців на проведення у групах тематичного кінолекторію «В людині лежить невідгадана сила».
15 листопада 2017 року на цю тему говорили у групі №102.
|
Упродовж жовтня 2017 року в Шепетівському професійному ліцеї проходив місячник волонтерської роботи з нагоди дня боротьби із бідністю «Залишаю тобі часточку свого тепла» у рамках якого було проведено акцію «Подаруй тепло солдату». Організатором та натхненником даної акції стала учениця групи №203 Ольга Башинська. Малою ініціативною групою, створеною з нагоди проведення даної акції, було вирішено подарувати солдатам АТО теплі шкарпетки.
|
27 жовтня 2017 року Рада профілактики правопорушень вимушена була зібратись на позачергове невідкладне засідання з приводу систематичних пропусків занять учнями групи №102.
|
Певне, ви вже переконалися, що якість, яку найбільше цінують в людині-це ЛЮДЯНІСТЬ. Давній мудрець Цицерон був переконаний: «КРАЩА У СВІТІ МЕТА-СТАТИ ХОРОШОЮ ЛЮДИНОЮ». Стати людиною, хорошою людиною - означає стати людяною.
|
Щорічно в нашому навчальному закладі з нагоди Дня Захисника України та Дня Українського Козацтва проводиться спортивно-розважальне свято «Козацькі забави». А цього року свято співпало з відкриттям спортивного майданчика, котрий став свідченням плідної роботи наших працівників у третьому конкурсі мікро-грандів, організованого громадською організацією «Інститут солідарності громад» за сприяння народного депутата України від нашого округу Р.М.Мацоли.
|
Милостинею люди здавна називають подання, пожертвування старим, хворим людям, які не здатні самі заробити на хліб насущний. Щоб подати милостиню, треба бути доброю, милосердною людиною, готовою прийти на допомогу, схильною до добрих вчинків. Водночас усяку добру справу ми повинні робити не для вихваляння перед людьми і не заради нагороди, а заради любові до Бога і до ближнього.
|
Нам треба вчитися прощати одного, як би це важко не було. Бо ми живемо, вчимося, працюємо серед людей. А коли люди прощають один одного, вони розривають хибне коло помсти. Коли людину прощають, вона звільняється від тягаря вини і знову стає впевненою у собі. Коли людина відчуває за собою якусь провину, то не так легко їй живеться і працюється. Коли ж вона отримує прощення, до неї знову повертаються сили і бажання плідно працювати.
| « 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 19 20 » |