П`ятниця, 12.04.2024, 16:48 | Вітаю Вас Гость | Реєстрація | Вхід
Головна » 2018 » Січень » 30 » ОПЕРАЦІЯ «УРОК»
10:23
ОПЕРАЦІЯ «УРОК»
25 січня 2018 року представниками інженерно-педагогічного колективу та батьківського комітету ліцею було проведено чергову операцію «Урок».

Ця форма роботи далеко не нова, проте залишається дієвою при здійсненні корекції у відвідуванні учнями занять, попередженні їх протиправної поведінки. При здійсненні операції «Урок» неодмінно враховуються дані по пропусках учнями занять без поважних на то причин, систематичність вивчення умов, у яких проживають діти із соціально незахищених сімей та попередньо спланована робота із дітьми, котрі потребують посиленої педагогічної уваги. Цього разу, за ініціативи голови батьківського комітету Громової Г.С., було здійснено перевірку проходження учнями групи №102 виробничої практики з огляду на те, що у першому півріччі питання відвідування занять учнями цієї групи розглядалось на засіданні Ради профілактики правопорушень у присутності членів батьківського комітету.

У ході операції «Урок» було відвідано учня групи №102 Панасюка Ярослава, котрий мешкає в селі Вовківці, перевірено проходження виробничої практики учнем цієї ж групи Островським Сергієм. Мали розмову з матір’ю учня та приватним підприємцем Володимиром Олексійовичем Гриценюком, на підприємстві якого проходить виробничу практику Сергій.


На фото: голова батьківського комітету Громова Г.С. та практичний психолог ліцею Гладка Н.М.


Систематичні пропуски занять без поважних причин учнями Цибульським Володимиром (гр.№304) та Середюком Андрієм (гр.№303) змусили членів проведення операції «Урок» серйозно говорити з батьками хлопців Цибульським Ігорем Володимировичем та Середюком Миколою Івановичем, відвідавши їх за місцем проживання.

Обговорення результатів проведення операції «Урок» матиме місце на засіданні батьківського комітету ліцею 31 січня 2018 року.

Л.Г.Сидорчук - заступник директора з ВР
Категорія: Виховна та позакласна робота | Переглядів: 378 | Додав: proflicey020