Згідно плану роботи ліцею з 10 лютого по 20 березня 2015 року відбувся перший етап конкурсу творчих робіт із загальноосвітніх дисциплін у п’яти номінаціях.
|
З 09.02.2015 по 13.02.2015 було проведено тиждень гуманітарних та суспільно-економічних дисциплін, який охоплював предмети: українська мова та література, іноземна мова, історія України, галузева економіка та географія.
|
10 лютого 2015 року на базі Хмельницького НМЦ ПТО ПК відбувся навчальний семінар для старших майстрів виробничого навчання з теми «Дидактичні та методичні аспекти уроку виробничого навчання».
|
25 листопада 2014 року на базі ДНЗ «Лісоводський професійний аграрний ліцей» в рамках засідання обласної фахової секції відбувся семінар-практикум викладачів української мови та літератури за темою: «Використання нетрадиційних методів навчання на уроках української літератури». У роботі секції брали участь 26 педагогів області та директор Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області Шевчук Л.І.
|
В Шепетівському професійному в першій декаді листопада 2014 року проведено виставку матеріалів КМЗ предметів професійно – теоретичної та професійно – практичної підготовок «Педагогічні ідеї та знахідки».
|
В рамках роботи обласної фахової секції викладачів фізики 30 жовтня 2014 року відбувся вебінар на тему: "Інноваційні підходи до викладання фізики у ПТНЗ"
|
27 травня 2014 року відбувся вебінар викладачів іноземних мов на тему: «Шляхи активізації творчого потенціалу та підвищення рівня творчої компетентності учнів на уроках іноземної мови»
|
29.05.2014 року відбувся Всеукраїнвський відкритий вебінар на тему: «Досвід запровадження курсу «Основи енергофективності».
Енергозбереження – проблеми сьогодення. Радує те, що це питання піднімається на світовому рівні. Сучасна технологія відкриває доступ до використання нетрадиційних джерел енергетики, що свідчить на користь того, що абсолютного дефіциту енергетичних ресурсів на планеті поки що не існує.
|
Усім відомо, що в сучасному глобалізованому світі шанс на успіх матимуть ті держави, у яких ефективно реалізується людський потенціал їх громадян, винятково актуалізуються ідеї гуманізації та демократизації освіти. Гуманні цінності й відповідні їм норми є тим культурним кодом, який впливає на спрямованість і характер потреб, цілей, інтересів особистості, визначає повсякденну поведінку й регулює взаємини людей, забезпечує раціональність і людяність їхнього способу життя, а отже, життєздатність суспільства. Саме тому Україна у своєму розвитку орієнтується на європейську людиноцентричну систему цінностей, у якій інтелект, освіта, професійний досвід, соціальна мобільність беззаперечно визнаються головними складовими національного багатства та основним ресурсом соціально-економічного розвитку.
|
Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 7 травня 2014 року був проведено обласний семінар для викладачів світової літератури ПТНЗ на тему: «Інноваційні технології на уроках світової літератури» в режимі он-лайн. Участь у вебінарі від нашог навчального закладу взяли участь Кучер С. Є., заступник директора з навчально-виробничої роботи, Васик М. В., методист ліцею, Ваколюк Т. С., викладач світової літератури.
|
Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 29 квітня 2014 року був проведено обласний семінар для працівників ПТНЗ, відповідальних за створення та обробку відеопродукції ПТНЗ на тему: «Прикладне програмне середовище та вимоги до створення й оформлення навчальних, презентаційних, профорієнтаційних фото- та відеоматеріалів» в режимі он-лайн.
| « 1 2 ... 6 7 8 9 10 11 » |