Вівторок, 27.02.2024, 02:17 | Вітаю Вас Гость | Реєстрація | Вхід
Головна » 2017 » Жовтень » 20 » КОЗАЦЬКЕ СВЯТО
12:28
КОЗАЦЬКЕ СВЯТО
Щорічно в нашому навчальному закладі з нагоди Дня Захисника України та Дня Українського Козацтва проводиться спортивно-розважальне свято «Козацькі забави». А цього року свято співпало з відкриттям спортивного майданчика, котрий став свідченням плідної роботи наших працівників у третьому конкурсі мікро-грандів, організованого громадською організацією «Інститут солідарності громад» за сприяння народного депутата України від нашого округу Р.М.Мацоли.

На святі були присутні: представник народного депутата І.П.Топчій та учасники АТО Ковальчук О.М., Сидорчук В.С., Лахай О.Л.Заступник директора з НВР О.О.Ляска розповіла присутнім, що ініціативна група, яка працювала над проектом навчального закладу «Створення спортмайданчика-бути здоровим, жити активно-це стильно й позитивно», виграла 14696 гривень саме для облаштування спортивного майданчика на території нашого ліцею.

Свято продовжили у змаганнях на новому спортивному майданчику. Усі групи ліцею виставили команди-курені, що мали своєрідні назви та девізи.

Звісно ж, були переможці (1 місце-гр. №304 «Гайдамаки», 2 місце-гр.№104 «Козаки UA», 3 місйе - гр..№201 «Запоріжська Січ»), проте призи за активність, солодощі, одержали всі учасники.Особливо журі відзначило єдину дівчину-козачку, котра нарівні із хлопцями виконувала вправи - ученицю групи №203 Клімчук Ганну. Захоплений вправністю дівчини, учасник АТО О.Л.Лахай від себе особисто подарував Ганні шоколадку.

О.М.Коврига - викладач ліцею, куратор групи №201
Категорія: Виховна та позакласна робота | Переглядів: 727 | Додав: proflicey020