Упродовж багатьох років з нагоди Дня партизанської слави (29 вересня) в ліцеї відбувається каскад тематичних виховних заходів, одним з яких є змагання між учнями груп із фут залу. Щоб цього року заволодіти перехідним кубком імені підпільника-шепетівчанина Володі Ковальчука змагалися майже всі навчальні групи. Правда, дуже шкода, що дане змагання проігнорували спортсмени гр. № 412.
|
Плануючи виховну роботу в ліцеї, ми завжди звертаємо неабияку увагу на превентивне виховання учнівської молоді. Різноманітні форми і методи проведення виховних заходів з перших днів перебування в навчальному закладі дають можливість молодій людині, щонайменше, замислитись над своєю поведінкою, дати цій поведінці особисту оцінку.
|
Із 17 вересня в ліцеї розпочато проведення зборів батьківських активів навчальних груп
|
Свою любов до рідної України і підтримку у збереженні територіальної цілісності висловила учнівська молодь Шепетівського професійного ліцею. Так, днями в рамкам акції патріотичного виховання тут проведено захід, під час якого учні ліцею розфарбували у національні кольори українського прапора огорожу біля учбового корпусу навчального закладу. Посильну допомогу в організації та проведенні акції надала БО «Зміцнення громад», саме вона виділила кошти та закупила необхідні матеріали.
|
Керовані учителем, учні провели невеликий екскурс до основних віх становлення державності, висловлювали своє бачення сьогочасних проблем України. Слова вдячності лунали на адресу наших героїв-земляків, що поклали своє життя за Україну: Миколи Дзявульського, Ярослава Давидова (випускника нашого ліцею), Максима Коваля, Ігоря Ляшенка.
|
16 вересня 2014 року старостат ліцею зібрався, щоб обговорити ряд нагальних питань, що вимагають невідкладного вирішення.
|
Не завжди безпечним буває довготривале перебування на сонці, купання у водоймах, навіть перехід через дорогу - у всьому потрібна увага і виваженість. Ці питання щораз напередодні канікул обговорюють з учнями класні керівники, куратори груп, майстри виробничого навчання. Але цьогоріч не менш нагальним стала потреба у обговоренні питання тероризму, його наслідків та надання першої допомоги при забоях, переломах, пораненнях із вогнепальної зброї.
|
20 травня 2014 р. в Шепетівському професійному ліцеї був проведений виховний захід з нагоди Дня перемоги, який мав назву "Роки обпалені війною ...". Мета даного заходу ознайомити учнів з героїчними сторінками історії часів Великої Вітчизняної війни Шепетівщини, з невідомими фактами рідного краю, вшанувати пам'ять про тих, хто загинув у ті страшні роки, а також формувати патріотичні почуття гордості за старше покоління, почуття гідності, людяності, доброти, милосердя та любов до рідної неньки - України.
|
15-16 травня у м. Хмельницькому відбувалась обласна спартакіада з боксу. Тридцять дев’ять боксерських пар з’їхались до обласного центру, щоб помірятись силами. Команда з Шепетівки нараховувала 6 чоловік, серед яких був і наш Михайло Лебіга - учень гр. №205.
|
Саме з такою метою 14 травня у групі № 102 було проведено збори учнів з участю у них начальника служби у справах дітей міськвиконкому К. В. Купрацевич, заступника директора ліцею з виховної роботи Л. Г.Сидорчук, голови учнівської профспілкової організації О. І. Попової.
|
СТЕЖКАМИ ІСТОРІЇ (походи учнів ШПЛ в квітні-травні 2014 р.)
|
Сьогодні, 12 травня, в ліцеї розпочався тиждень правової освіти та боротьби із злочинністю. Упродовж п’яти днів ми говоритимемо про статті кримінального Кодексу, про те, як близько стоять злочини та правопорушення від вживання учнями спиртних напоїв, від пропусків уроків без поважних причин, про значення сім’ї як осередку законності і порядку. До уваги учнів пропонуються такі форми роботи, як кінолекторій з використанням матеріалів, котрі були відзняті в стінах нашого навчального закладу, активний діалог, бесіда за круглим столом.
|
Військово-патріотичному вихованню учнівської молоді професійного ліцею завжди приділялась неабияка увага. Багато років у нашому навчальному закладі працює клуб «Корчагінець», одним із завдань якого було і залишається вивчення історії Шепетівки у період Великої Вітчизняної війни, знайомство із життєвим подвигом ветеранів.
|
Квітень - це час «звучання «Бухенвальдського набату» у нашому ліцеї, час, коли у групах проводяться виховні заходи, що пов’язані із міжнародним Днем визволення в’язнів фашистських концтаборів.
|
Одинадцятого квітня музей Миколи Островського презентував свій новий продукт-подорож «Містом Павки Корчагіна». Ця акція є складовою проекту «Як гартувалася сталь: територія міфів та реалій».
| « 1 2 ... 15 16 17 18 19 20 » |