П`ятниця, 12.04.2024, 16:46 | Вітаю Вас Гость | Реєстрація | Вхід
Головна » 2013 » Листопад » 18 » Увага конкурс “Intel-Еко Україна” та “Intel-Техно Україна”
10:03
Увага конкурс “Intel-Еко Україна” та “Intel-Техно Україна”
З метою виявлення та підтримки учнівської молоді, обдарованої в різноманітних сферах науки й техніки, інтеграції в міжнародний освітній простір, на виконання Державної цільової програми розвитку позашкільної освіти на період до 2014 року (постанова Кабінету Міністрів України від 27.11.2010 №785) Міністерство спільно з представництвом корпорації Intel в Україні, Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді, Національним технічним університетом України “Київський політехнічний інститут” оголошують про проведення національного етапу міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF-2014 (умови додаються).

Національний етап включає в себе два конкурси: “Intel-Еко Україна” (установа-організатор – Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді) та “Intel-Техно Україна” (установа-організатор – Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”).

Конкурс “Intel-Еко Україна” проводиться за категоріями:
біологія (ботаніка, зоологія, біоінженерія);
хімія, біохімія та хімічна інженерія;
науки про людину (анатомія, фізіологія, охорона здоров'я, психологія і поведінка людини);
науки про Землю (географія, геологія);
екологія (менеджмент екосистем, стан навколишнього середовища, земельні ресурси та лісове господарство, переробка відходів та їх обіг, екологічна інженерія та ін.).

Конкурс “Intel-Техно Україна” проводиться за категоріями:
математичні науки;
фізика та астрономія;
комп’ютерні науки;
інженерія (електротехніка, електроніка, системи керування, механіка, робототехніка, матеріалознавство, біоінженерія, хімічна інженерія, промислова інженерія, аерокосмічні системи, розробка двигунів, екологічна інженерія);
енергетика (альтернативні джерела енергії, нові джерела енергії, відновлювальна енергетика, трансфер енергетичних ресурсів та інші).

До участі в конкурсах запрошуються учні 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів та учні (вихованці) професійно-технічних і позашкільних навчальних закладів, яким станом на 1 травня 2014 року не виповниться 20 років. Наукові проекти, подані на конкурси, мають бути виконані учасниками протягом 2012-2013 років індивідуально або у складі команди (2-3 дослідники, які працювали над спільною темою проекту).

Конкурси “Intel-Еко Україна” та “Intel–Техно Україна” проводяться у два етапи.
І етап – реєстрація та заочний конкурс тез наукових проектів (“Intel-Еко Україна” – з 1 листопада 2013 р. до 27 січня 2014 р.; “Intel-Техно Україна” – з 1 жовтня до 15 січня 2014 р.).

Для участі в І етапі конкурсу “Intel-Еко Україна” необхідно до 27 січня 2014 року зареєструватися в режимі on-line на сайті http://nenc.gov.ua/ecoukraine, а для участі в І етапі конкурсу “Intel–Техно Україна” – до 30 грудня 2013 року на сайті http://www.isef.pti.kpi.ua. Процес реєстрації включає в себе заповнення заявки учасника (загальна інформація про учасника та про проект, тези проекту).

На підставі поданих матеріалів конкурсне журі проведе відбір учасників ІІ етапу конкурсів. Результати відбору оприлюднюються на сайтах http://www.nenc.gov.ua/ecoukraine до 10 лютого 2014 року та http://www.isef.pti.kpi.ua до 27 січня 2014 року.

ІІ етап конкурсів у формі очного постерного захисту наукових проектів та інтерв’ю з журі відбудеться з 26 лютого до 1 березня 2014 р. для “Intel-Еко Україна”), з 18 до 21 лютого 2014 р. для “Intel-Техно Україна” .

Переможці конкурсів здобудуть право представляти свої проекти на Всесвітньому фіналі Intel ISEF, який відбудеться з 11 по 16 травня 2014 року у м. Лос-Анджелес (штат Каліфорнія, США).

У рамках конкурсів установи-організатори проведуть для керівників наукових проектів освітню академію Intel ISEF та фестиваль “Наука в школі”.

Умови участі у національних конкурсах – на сайтах:
“Intel-Еко Україна” – http://nenc.gov.ua/ecoukraine;
“Intel-Техно Україна” – http://www.isef.pti.kpi.ua/;

Довідник для школярів-науковців розміщено на сайті http://student.societyforscience.org/forms.

Умови участі в Міжнародному конкурсі та вимоги до оформлення проектів – на сайті http://member.societyforscience.org/document.doc?id=398.

За детальною інформацією щодо конкурсу “Intel-Еко Україна” звертатися

за тел.: 0 (44) 430-04-91 (контактна особа – Вікторія Тараненко), е-mail: victoriya@nenc.gov.ua.

За детальною інформацією щодо конкурсу “Intel-Техно Україна” звертатися за тел.: 0 (44) 236-70-98, 0 (50) 982-31-43, е-mail: victoria_popova@ukr.net.

Контактна особа від Intel: координатор Intel ISEF в Україні та СНД –Олександр Оленєв; тел.: 0 (50) 225-13-72; е-mail: alexander.olenyev@intel.com

Категорія: Новини, інформація | Переглядів: 792 | Додав: proflicey020