П`ятниця, 12.04.2024, 14:36 | Вітаю Вас Гость | Реєстрація | Вхід
Головна » 2015 » Листопад » 25 » «Україна - територія гідності і свободи»
13:50
«Україна - територія гідності і свободи»
19 листопада 2015 року для учнів Шепетівського професійного ліцею, пройшов захід під назвою «ФОРМУЛА СВОБОДИ!».Метою цього заходу було:

- вшанувати патріотизм і мужність громадян, у листопаді 2013 року-лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору.

- прищеплювати любов до Батьківщини,

- зберегти та донести до учнів об’єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку ХХІ століття,

- розвивати бажання стати гідними громадянами України.На заході було вшановування пам’яті героїв, які вийшли на Майдан, за правду, за гідність, за Україну, за те щоб кожній людині на нашій рідній Батьківщині було добре – «Небесна сотня». Учням розповіли, що відбувалося у Києві на Майдані Незалежності та чому саме ці люди стали Героями України. На підкріплення слів вчителя,учні переглянули відеоролик « Революція Гідності». Також була вшанована пам’ять Героям Небесної Сотні з Хмельниччини.

Після перегляду вчителі та учні вшанували пам’ять хвилиною мовчання. Після перегляду відеоролику, читання віршів, учні висловили свою думку, як вони розуміють поняття «свобода» та «гідність»Відкритий виховний захід закінчився підведенням підсумків самими учнями, кожен з учнів мав своє побажання Україні.

Викладач Рижко Л.С.
Категорія: Виховна та позакласна робота | Переглядів: 479 | Додав: proflicey020