П`ятниця, 12.04.2024, 16:20 | Вітаю Вас Гость | Реєстрація | Вхід
Головна » 2013 » Листопад » 18 » Увага учні! Творчий конкурс «Україна моєї мрії»
09:19
Увага учні! Творчий конкурс «Україна моєї мрії»
Правила проведення конкурсу «Дудл для Google»

УМОВОЮ УЧАСТІ І ПЕРЕМОГИ НЕ Є ПРИДБАННЯ ЯКОГО-НЕБУДЬ ТОВАРУ АБО ПОСЛУГИ. У КОНКУРСІ МОЖУТЬ БРАТИ УЧАСТЬ ВИНЯТКОВО ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ ТА ОСОБИ, ЯКІ НЕ Є ГРОМАДЯНАМИ УКРАЇНИ, АЛЕ ЯКІ ПОСТІЙНО ПРОЖИВАЮТЬ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ. ПОДАННЯ ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ У КОНКУРСІ ОЗНАЧАЄ ВАШЕ ПРИЙНЯТТЯ ЦИХ УМОВ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ.

Конкурс «Дудл для Гугл» (Doodle 4 Google) (надалі – «Конкурс») – це творчий конкурс, учасники якого створюють свою власну версію логотипа (надалі – «Дудл») ТОВ «Гугл» (Google) на тему: «Україна моєї мрії». Судді оберуть переможців серед учасників, керуючись критеріями оцінки, встановленими цими Правилами проведення конкурсу,(надалі – «Правила») Учасникам, чиї Дудли отримають найвищу оцінку суддів, будуть вручені подарунки, зазначені в Правилах. Більш докладна інформація викладена нижче.

1. ОБОВ’ЯЗКОВА УГОДА. Щоб стати учасником Конкурсу, вам необхідно прийняти його Правила. Тому просимо вас прочитати ці Правила перед тим, як зареєструватися в якості учасника, щоб переконатися, що ви їх зрозуміли і приймаєте. Ви згодні з тим, що, реєструючись у якості учасника Конкурсу, ви тим самим даєте свою згоду щодо цих Правил. Якщо ви не згодні з цими Правилами, ви не повинні реєструватися для участі в Конкурсі. Ці Правила становлять юридично зобов'язуючу угоду між вами та ТОВ «Гугл» (Google) стосовно Конкурсу. Від імені учасників Конкурсу, що не досягли 14 років на дату подання заявки на участь у Конкурсі, та учасників Конкурсу, яким на дату подання заявки на участь у Конкурсі не присвоєний ідентифікаційний номер, виступають їхні батьки або інші законні представники. Учасники Конкурсу у віці від 14 до 17 років повинні мати письмову згоду своїх батьків або інших законних представників на участь у конкурсі і прийняття цих Правил.

У конкурсі «Дудл для Google» можуть взяти участь усі без винятку українські школярі у віці від 5 до 17 років включно.
Роботи оцінюються у трьох вікових групах:
від 5 до 9 років включно;
від 10 до 13 років включно;
від 14 до 17 років включно.
У кожній віковій групі будуть обрані 5 півфіналістів та 1 фіналіст. Серед трьох фіналістів буде обрано 1 переможця конкурсу.

2. ВИМОГИ ДО УЧАСНИКІВ. Щоб мати можливість зареєструватися для участі в Конкурсі, кандидатові необхідно: (a) бути громадянином України або особою, що постійно проживає в Україні; (б) бути учнем загальноосвітнього закладу України у віці від 5 до 17 років включно; (в) отримати попередню згоду на участь у Конкурсі від своїх батьків або інших законних представників. Щоб мати можливість отримати подарунки, зазначені в цих Правилах, заявку на участь у конкурсі від імені учасників Конкурсу, що не досягли 14 років на дату подання заявки, та учасники, які не мають ідентифікаційного номеру на дату подання заявки, повинні подавати їхні батьки або інші законні представники, а учасники Конкурсу у віці від 14 до 17 років повинні мати письмову згоду своїх батьків або інших законних представників на участь у Конкурсі. Конкурс проводиться на території України та дійсний винятково в Україні.

Працівники, стажери, підрядники і посадові особи ТОВ «Гугл» (Google) та її контролюючих компаній, дочірніх компаній та афілійованих осіб, партнерів Конкурсу, зазначених в Правилах, їхні відповідні директори, посадові особи, працівники, рекламні агентства, представники і агенти (надалі – «Організації конкурсу»), учасники Організацій конкурсу та їхні найближчі родичі (батьки, рідні сестри або брати, діти, чоловік/дружина і супутники життя кожного з них, незалежно від їхнього місця проживання) не мають права брати участь у цьому Конкурсі. Також не мають права брати участь у Конкурсі особи, які постійно проживають на території Куби, Ірану, Північної Кореї, Судану, М’янми (Бірми), Сирії, Зімбабве та будь-якої іншої країни, до якої застосовуються економічні і торговельні санкції США.

3. ОРГАНІЗАТОР І ПАРТНЕРИ. Організатором Конкурсу є ТОВ «Гугл» (Код ЄДРПОУ: 35252040, адреса місцезнаходження: 04070, м. Київ, Подільський район, вулиця П. Сагайдачного, будинок 25-Б). Авторизованим підрядником є ТОВ “МОМЕНТУМ” (Код ЄДРПОУ: 36866982, адреса місцезнаходження: 04080, м. Київ, Подільський район, вулиця Фрунзе, будинок 13-А) (надалі – «Підрядник»).
ТОВ “Гугл” також залучає партнерів для допомоги в проведенні конкурсу.

4. ПЕРІОД ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ. Конкурс проводиться з 01 листопада 2013 р. по 07 лютого 2014 р. включно і включає такі періоди: Період приймання заявок на участь у Конкурсі: з 12:00 01 листопада 2013 р. до 23:59 30 грудня 2013 р. включно.

Визначення ТОП-15 півфіналістів – з 31 грудня 2013 р. по 20 січня 2014 р. включно.

Вибір 3 фіналістів шляхом онлайн-голосування – з 21 січня 2014 р. по 02 лютого 2014 р. включно.

Оголошення переможця Конкурсу – 6 лютого 2014 р.

Публікація Дудла на www.google.com.ua – 7 лютого 2014 р.

Усі дати вказані за київським часом. Усі дати можуть бути змінені рішенням Організатора Конкурсу.

5. ПРОЦЕДУРА РЕЄСТРАЦІЇ. Щоб зареєструватися для участі в Конкурсі, відвідайте веб-сайт Конкурсу за адресою google.com.ua/doodle4google (надалі – «Сайт конкурсу») протягом Періоду проведення конкурсу і додержуйтеся інструкцій, викладених у розділі «Про конкурс» для : (a) представлення Малюнка, який відображає творчу інтерпретацію Учасником Дудла на тему «Україна моєї мрії» (надалі – «Малюнок»), (б) подання заявки на участь у Конкурсі, згоди батьків (законних представників) та іншої необхідної інформації. Малюнок повинен відповідати викладеним нижче Вимогам до малюнка.

Для участі в конкурсі потрібно скачати і роздрукувати заявку на участь у конкурсі і шаблон для малювання. Далі необхідно заповнити заявку на участь у конкурсі. Заявка повинна бути підписана одним із батьків або іншим законним представником учасника. Потім кандидат повинен намалювати Дудл – свій власний логотип Google на тему «Україна моєї мрії». Малюнок повинен бути підписаний учасником із зазначенням прізвища, імені та по батькові, віку, населеного пункту проживання і назви/номера навчального закладу. Потім слід відправити малюнок разом із заповненою заявкою поштою на адресу: АС Дудл для Google, Київ-02099 до 30 грудня 2013 року або відсканувати і надіслати на e-mail d4g.robota@gmail.com до 30 грудня 2013 р.

У випадку реєстрації без заповненої заявки або без підпису одного з батьків чи інших законних представників, Учасник буде дискваліфікований.

ОДИН УЧАСНИК МОЖЕ ПОДАТИ НЕ БІЛЬШЕ ОДНІЄЇ ЗАЯВКИ. У випадку додавання другої заявки до вже зробленої раніше, буде прийнята заявка, відправлена першою. Час відправлення визначається за штемпелем листа або датою відправлення електронного листа. Для розгляду на Конкурсі заявки повинні: (i) бути належним чином заповнені (згідно із правилами, встановленими Google); (ii) бути отримані не пізніше 23:59 за київським часом 30 грудня 2013 р.; (iv) бути складені російською або української мовою. У разі подання масових заявок, механічно створених або згенерованих комп'ютером, Учасник буде дискваліфікований. У разі подання заявки, що не відповідає вищезазначеним критеріям, Учасник буде дискваліфікований. Google не бере на себе відповідальності у разі втрати, затримки, пошкодження, перекручення або неправильного розміщення заявки, незалежно від того, чим це було викликано. Доказ поштового відправлення не є доказом реєстрації.

6. ВИМОГИ ДО МАЛЮНКА. Малюнок повинен відповідати таким критеріям (надалі – «Вимоги до малюнка»):

1. Вони не повинні принижувати чию-небудь гідність, містити образи, погрози, наклеп, ганьбити кого-небудь. Вони повинні бути адекватними, пристойними, без відтінків сексуального, еротичного та порнографічного характеру, богохульства, нещирості, не дискримінувати, не спонукати до ненависті або ворожості стосовно будь-якої групи осіб або особи, та в усіх відношеннях відповідати темі і духу Конкурсу.

2. Вони не повинні містити контент, матеріал або елемент, який не відповідає закону або іншим чином порушує чинне законодавство.

3. Вони не повинні містити контент, матеріал або елемент, який відтворює рекламу, слоган, логотип, товарний знак третьої особи або який іншим чином вказує на спонсорство або підтримку з боку третьої особи, комерційної організації або на невідповідність духу Конкурсу, як це визначає Організатор на його винятковий розсуд

4. Вони повинні представляти собою оригінальні, не опубліковані раніше твори, які не містять, не включають у себе і не використовують іншим чином контент, матеріал або елемент, що належить третій особі або організації.

5. Не допускається, щоб вони містили контент, елемент або матеріал, що порушує права на публічне використання, на недоторканність приватного життя або на об'єкти інтелектуальної власності.

6. Малюнок повинен представляти собою двомірне зображення з можливістю його сканування.

Протягом Періоду проведення конкурсу Організатор, його представники та/або судді будуть оцінювати Малюнки на предмет їхньої відповідності Вимогам до малюнка. Організатор залишає за собою право, на свій винятковий розсуд, дискваліфікувати будь-якого Учасника, який представив Малюнок, що не відповідає Вимогам до малюнка. У випадку подання незаповненої заявки на реєстрацію або заявки, що не відповідає цим Правилам, Учасник підлягає дискваліфікації.

7. СИСТЕМА ОЦІНЮВАННЯ: Кожний Малюнок буде оцінюватися з виставленням балів на основі таких «Критеріїв»:

(a) Художня майстерність: техніка малювання і робота з кольором;
(b) Креативність та оригінальність: малюнок розглядається з точки зору використання логотипа Google, а також оригінальності та новаторства;
© Передача теми Конкурсу в Малюнку: малюнок оцінюється з точки зору розкриття в ньому Учасником теми Конкурсу «Україна моєї мрії».

Кожний малюнок повинен в обов’язковому порядку відповідати Вимогам до Малюнка та цим Правилам.
Підрядник, залучений Google як адміністратор Конкурсу для сприяння в управлінні поданням заявок. Підрядник є незалежним маркетинговим агентством, що надає Google послуги у зв’язку з проведенням Конкурсу. Час від часу протягом Періоду проведення конкурсу представник Підрядника має право контактувати з Учасником для цілей цього Конкурсу. Реєструючись для участі в Конкурсі, усі Учасники погоджуються отримувати телефонні дзвінки і повідомлення по електронній пошті від Підрядника.

Для цілей оцінки, подані заявки будуть розділені на три вікові групи (надалі – «Групи»):
(i) від 5 до 9 років включно;
(ii) від 10 до 13 років включно;
(iii) від 14 до 17 років включно.
На основі вищевикладених Критеріїв, оцінка робіт буде проходити в декілька етапів, які описані нижче. У кожній віковій групі будуть визначені топ-100 учасників, 5 півфіналістів та 1 фіналіст. Серед трьох фіналістів буде обрано 1 переможця конкурсу.

Перший етап: Попередній відбір
Кількість учасників, відібраних на цьому етапі: 300 осіб (по 100 у кожнiй Групi)
На рівні Попереднього відбору будуть відібрані роботи, які будуть представлені Журі для вибору півфіналістів. Відбір буде здійснюватися авторизованим підрядником ТОВ «Гугл».

Другий етап: Півфінал
Кількість півфіналістів, відібраних на цьому рівні: 15 осіб (по 5 у кожнiй Групi)
З робіт, що надійшли від Учасників, журі обере 15 півфіналістів, які пройдуть на наступний етапу Конкурсу, по 5 півфіналістів у кожній Групі.

Третій етап: Фінал
Кількість фіналістів, відібраних на цьому етапі: 3 особи (по одному в кожнiй Групi)
З числа 15 півфіналістів за нижченаведеною процедурою буде відібрано 3 фіналісти, по 1 фіналісту у кожній Групі.
Фіналісти будуть визначені за результатами громадського онлайн-голосування на сайті Конкурсу. Громадське голосування в режимі он-лайн роз почнеться 21 січня 2014 і завершиться 02 лютого 2014 року включно.

Четвертий етап: Визначення переможця
Кількість переможців, відібраних на цьому рівні: 1 особа
З 3 Фіналістів експертна група дудлерів, професійних художників Google, керуючись Критеріями, обере одного Переможця.

Переможець буде оголошений на урочистій церемонії нагородження 06 лютого 2014 р. Конкурсний Дудл Переможця з'явиться на сайті google.com.ua 07 лютого 2014 р.

Рішення суддів є остаточними. У випадку надходження недостатньої кількості прийнятних заявок, не всі подарунки будуть присуджені. Якщо потенційний переможець з будь-якої причини не зможе отримати свій подарунок, Google залишає за собою право присудити подарунок іншому Учаснику, який буде відібраний на основі оціночних Критеріїв.

Повідомлення півфіналістів, фіналістів і переможця. Учасник, який вийшов до півфіналу, підлягає процедурі перевірки правильності його даних і відповідності всім умовам і положенням, викладеним у цих Правилах. Якщо з будь-якої причини потенційного півфіналіста, фіналіста або переможця дискваліфіковано, в якості потенційного півфіналіста/фіналіста/переможця обирається Учасник, який надав Малюнок, що отримав наступний найвищий загальний бал. Обраний потенційний півфіналіст/фіналіст/переможець отримує повідомлення по телефону та/або електронною поштою, на розсуд Організатора. У випадку відсутності відповіді від потенційного півфіналіста/фіналіста/переможця на повторне повідомлення протягом 3 (трьох) днів від дати відправлення першого повідомлення, такий потенційний півфіналіст/фіналіст/переможець може бути дискваліфікований, і, на основі оціночних Критеріїв, описаних у цих Правилах, буде обраний інший потенційний півфіналіст/фіналіст/переможець з числа всіх отриманих прийнятних заявок.

У випадку повідомлення телефоном, таке повідомлення вважається наданим, коли потенційний півфіналіст/фіналіст/переможець або один з батьків або інший законний представник півфіналіста/фіналіста/переможця вступає в прямий діалог з Організатором, або коли Організатор залишає повідомлення в голосовій пошті або на автовідповідачі потенційного півфіналіста/фіналіста/переможця, залежно від того, яка подія настане раніше.

На запит Google кожен потенційний півфіналіст/фіналіст/переможець повинен буде підписати та оформити додаткові документи, які можуть бути необхідними для участі в конкурсі, і надати додаткову інформацію, що може знадобитися Організаторові. За необхідності, потенційні півфіналісти/фіналісти/переможці повинні надіслати всі такі затребувані документи факсом (або іншим способом, відповідно до отриманих інструкцій) протягом 48 (сорока восьми) годин і поштою протягом 7 (семи) днів після надання повідомлення, інакше такий потенційний півфіналіст/фіналіст/переможець вважатиметься позбавленим права на отримання подарунку, і, на основі оціночних Критеріїв, описаних у цих Правилах, може бути обрано іншого потенційного півфіналіста/фіналіста/переможця.

У випадку неповноліття потенційного півфіналіста/фіналіста/переможця, документи повинні бути підписані та направлені, відповідно до процедури, описаної в цих Правилах, одним з його або її батьків або іншим законним представником. Буде забезпечене суворе дотримання всіх вимог до повідомлення, а також інших вимог, що містяться в цих Правилах. Рішення суддів є остаточними та юридично обов’язковим.

8. ПОДАРУНКИ. Школа переможця отримає грант у розмірі 50 000 грн. з метою створення або поліпшення IT центру (комп’ютерного класу) в рамках благодійної допомоги.

Кожен з 3 фіналістів в якості подарунку отримає сучасний смартфон на розсуд Google.

Кожен з 15 півфіналістів отримує поїздку до Києва на урочисту церемонію нагородження, що відбудеться 06 лютого 2014 року, а також коштовний подарунок – сучасний планшет на базі Android. Організацію поїздки здійснює Підрядник, діючи від свого імені та за дорученням Google.
Конкурсний малюнок переможця Конкурсу буде показаний на сайті google.com.ua 07 лютого 2014 р.

Усі подарунки, зазначені вище, будуть надані від імені компанії Підрядника за дорученням Google. Організатор і Підрядник на власний розсуд визначають модель і комплектацію зазначених пристроїв. Для отримання подарунку може знадобитися підписання додаткових документів з Організатором та(або) Підрядником, про що відповідному учаснику буде повідомлено окремо.

Подарунки переможця, фіналістів і півфіналістів складаються з вищевказаної негрошової частини. Організатор або податковий агент нараховують та сплачують податок на доходи фізичних осіб відповідно до вимог податкового законодавства України.

До здійснення поїздки один з батьків або офіційних представників Учасника повинен підписати дозвіл на поїздку. Півфіналіст/фіналіст/переможець і його/її батько або законний представник повинні здійснювати поїздку разом, у той самий час, за тим самим маршрутом. Підготовка поїздки має здійснюватися за вказівками Організатора та Підрядника. Поїздка, що становить частину подарунка, включає в себе вартість авіаквитка економ-класу або вартість залізничного квитка економ-класу для Учасника та одного з його або її батьків або офіційних представників з великого аеропорту або залізничного вокзалу, найближчого до постійного місця проживання півфіналіста/фіналіста/переможця, до аеропортної зони відповідного міста.

Півфіналіст/фіналіст/переможець та його/її батько несуть витрати на трансфер від свого будинку до аеропорту або залізничного вокзалу та з аеропорту або залізничного вокзалу до свого будинку, а також витрати на будь-які інші непередбачувані ситуації або видатки. Встановлений строк поїздки не дозволяється змінювати, продовжувати або замінювати на інший строк, якщо це не винятково рішення Організатора. Не дозволяється продовжувати або змінювати строк поїздки. Організатор не видає нові квитки, у тому числі, проїзні квитки, свідоцтва або аналогічні предмети, замість загублених або украдених, як тільки такі предмети надійшли в розпорядження півфіналіста/фіналіста/переможця і його/її батька або його/її законного представника. Півфіналіст/фіналіст та/або його/її батько або законний представник повинні мати дійсний документ, що засвідчує особу, і несуть виключну відповідальність за отримання всіх необхідних проїзних документів (паспорт тощо) для здійснення поїздки. Організатор, його афілійовані та дочірні компанії, підрозділи, маркетингові агентства, а також Підрядник (далі – «Організації конкурсу») не несуть відповідальності за скасування, затримку, зміну маршруту або заміну, або дію чи бездіяльність будь-якого характеру з вини авіакомпаній, готелів або інших транспортних компаній, або інших осіб, що надають будь-які такі послуги та зручності пасажирам. Організації конкурсу не несуть відповідальності за втрату або пошкодження багажу.

Дата розподілу подарунків буде повідомлена півфіналістам/фіналістам/переможцю окремо. Організатор залишає за собою право на заміну подарунку, у повному обсязі або в будь-якій частині, рівній або більшій за грошову величину, якщо подарунок з будь-якої причини неможливо вручити та передати в повному обсязі. На подарунок (подарунки) можуть поширюватися обмеження та/або ліцензії, і для їхнього використання може знадобитися додаткове апаратне або програмне забезпечення, обслуговування або утримання у справному стані. Півфіналіст/фіналіст/переможець несе всю відповідальність за використання подарунка (подарунків) відповідно до умов, що встановлюються відповідним виробником (виробниками), а також будь-які додаткові витрати, пов'язані з його використанням, обслуговуванням або утриманням у справному стані. Організатор не надає і не несе відповідальності жодним чином за зобов'язання, заяви або гарантії, як явні, так і умовні, як фактичні, так і в силу закону, що стосуються подарунку (подарунків), стосовно використання, вартості або отримання насолоди від подарунку (подарунків), включаючи, між іншого, його якість, технічний стан, придатність для продажу або для конкретної мети, за винятком стандартного гарантійного зобов'язання виробника, що може застосовуватися до подарунку (подарунків) або будь-яких його компонентів.

9. ПОДАТКИ. ТОВ «Гугл» або Підрядник зобов’язані нарахувати суми податків у зв'язку з отриманням учасниками доходу у вигляді подарунків. У такому разі, учасник і його батьки або інші законні представники нададуть усе необхідне сприяння та нададуть усі необхідні документи Організатору та (або) Підряднику, включаючи та не обмежуючись ідентифікаційним номером учасника (у разі наявності), одного з батьків учасника або іншого законного представника учасника . У випадку ненадання такого сприяння та непредставлення такої документації потенційним переможцем, він може бути позбавлений подарунка, і Google вправі обрати іншого потенційного переможця, який буде обраний на основі оціночних Критеріїв.

Зверніть увагу, що відповідно до чинного законодавства України станом на дату опублікування цих Правил вартість подарунків, отриманих у проведених конкурсах, підлягає оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб.

Організатор і (або) Підрядник у зв'язку з одержанням учасником доходу здійснить утримання суми належного податку на доходи фізичних осіб та здійснить сплату податку у відповідний бюджет самостійно за умови, що Учасник і його батьки або інші законні представники усіляко сприятимуть і нададуть усі необхідні документи Організатору і (або) Підряднику для правильного оформлення одержання подарунку, утримання та оплати податку. У випадку ненадання такого сприяння та ненадання такої документації потенційним переможцем, він може бути позбавлений подарунку, і Організатор вправі, керуючись оціночними Критеріями, обрати іншого потенційного переможця.

10. ДИСКВАЛІФІКАЦІЯ. Крім інших випадків дискваліфікації, встановлених цими Правилами, Google залишає за собою право відсторонити Учасника від Конкурсу, якщо Google, на свій власний виключний розсуд обґрунтовано вважає, що Учасник намагався негативно вплинути на законну роботу Конкурсу шляхом шахрайства, обману, інших несумлінних дій, або досаждаючи, адресуючи образи або погрози, або завдаючи клопоту іншим учасникам, Google або суддям.

11. ПРАВА НА ОБ'ЄКТИ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ.
Учасник зберігає за собою виключні права на Малюнок (за винятком прав Google на логотип/товарний знак Google). Направляючи Заявку на участь у Конкурсі, Учасник погоджується, що Організатор вправі відтворювати Малюнок, здійснювати його публічний показ і доведення до загального відома, поширювати, повідомляти в ефір або кабелем, створювати похідні твори на основі Малюнка, а також використовувати Малюнок в інший спосіб, на умовах простої безоплатної ліцензії на весь термін дії прав із правом субліцензування для будь-яких цілей, включаючи публікацію на веб-сайті Google, без будь-яких посилань на авторство та без обов'язку Google з виплати додаткової винагороди автору. Надіслані на Конкурс заявки не повертаються.

Фіналіст Конкурсу, або законний представник фіналіста, який не досяг 14 років, зобов'язаний у найкоротший можливий строк укласти ліцензійний договір з Організатором або особою, зазначеною Організатором з метою проведення Конкурсу, на використання Твору на запропонованих Організатором або такою особою умовах. Текст такого договору Організатор зобов'язується надати фіналісту та/або його законному представнику після визначення фіналіста відповідно до цих Правил.

12. ЗГОДА НА ВИКОРИСТАННЯ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ. Учасники погоджуються з тим, що персональні дані, надані разом із заявкою, включаючи ім'я та прізвище, поштову адресу, телефонний номер і адресу електронної пошти, а також інші данні необхідні для проведення Конкурсу, збираються, записуються, систематизуються, зберігаються, уточнюються, передаються та використовуються в інший спосіб, включаючи транскордонну передачу на території країн, що не забезпечують належного захисту персональних даних, і використання із застосуванням засобів автоматизації, Організатором і його афілійованими компаніями, Підрядниками та Партнерами для цілей організації та проведення Конкурсу. Реєструючись на Конкурсі, Учасники погоджуються на обробку своїх персональних даних Організатором і його афілійованими компаніями та Підрядниками всіма способами, включаючи перераховані вище. Уся особиста інформація, отримана від Учасника, підпадає під дію Політики конфіденційності Google, розміщеної за адресою: http://www.google.com/privacy/privacy-policy. Учасники отримують можливість доступу, перегляду, редагування або видалення будь-яких персональних даних, збережених Організатором у зв'язку з Конкурсом, надіславши відповідний письмовий запит Google на адресу, зазначену в цих Правилах.

У випадку ненадання Учасником даних, необхідних при реєстрації, такому Учаснику може бути відмовлено в реєстрації. Організатор не несе відповідальності за невиконання обов'язків, пов'язаних із проведенням Конкурсу, якщо таке невиконання відбулося внаслідок знищення персональних даних Учасника в результаті їх відкликання Учасником. У випадку відкликання персональних даних, що зазначаються у заявці або в іншому сенсі є необхідними для проведення Конкурсу, Учасника може бути дискваліфіковано.

13. РЕКЛАМА. Реєструючись на Конкурсі, Учасник погоджується брати участь у будь-якій інформаційній або рекламній діяльності, пов'язаної з Конкурсом, за обґрунтованим проханням Google і за рахунок Google, а також погоджується на використання компанією Google і її афілійованими особами свого імені та зображення. Google завчасно повідомить Учаснику про будь-який запит від ЗМІ, що спонсується Google, на проведення інтерв'ю.

Малюнки також можуть використовуватися пресою та ЗМІ, і Учасник погоджується на таке використання стосовно Малюнка. Google залишає за собою право на публікацію для рекламних цілей імен, прізвищ і зображень Учасників на Сайті конкурсу або з використанням інших ЗМІ.

Факт участі в Конкурсі передбачає, що Учасники виражають свою безумовну згоду на те, що їхні імена, прізвища та фото- і відеоматеріали з їхнім зображенням, пов'язані з участю в Конкурсі, а також інтерв'ю та інші матеріали про них можуть бути використані Організатором і його афілійованими особами в рекламних та інших комерційних цілях як на території України, так і за її межами протягом необмеженого строку та без виплати будь-яких винагород.

14. ГАРАНТІЇ ТА ВІДШКОДУВАННЯ. Кожний Учасник гарантує, що його Малюнок є його власним оригінальним твором і, в силу цього, він є єдиним та виключним власником і правовласником наданого Малюнка, і що він має право подати Малюнок на Конкурс і надати всі необхідні права використання. Учасник погоджується не подавати Малюнок, що: (a) порушує права власності, права на об'єкти інтелектуальної власності, права на промислову власність, особисті або немайнові права, або будь-які інші права третіх осіб, включаючи, з-поміж іншого, авторське право, товарний знак, торговельні найменування, промислові зразки, патент, комерційну таємницю, конфіденційність персональної інформації, рекламні матеріали або зобов'язання про дотримання конфіденційності; (б) іншим чином порушує чинне законодавство.

Настільки, наскільки це дозволено законом, Учасник повсякчас відшкодує збитки та погоджується гарантувати відшкодування збитків Організатору, що виникли в результаті та по відношенню до будь-яких зобов'язань, позовів, вимог, втрат, збитку, витрат і видатків, обумовлених будь-якою дією, упущенням або помилкою Учасника і/або порушенням будь-яких гарантійних зобов'язань, викладених у цих Правилах. Настільки, наскільки це дозволено законом, Учасник погоджується забезпечити правовий захист, відшкодування збитків і звільнення від відповідальності Організатора, які виникли в результаті або по відношенню до усіх без винятку позовів, судових процесів, проваджень або розглядів, а також усіх без винятку втрат, зобов'язань, збитку, витрат і видатків (включаючи обґрунтовані гонорари повірених за юридичні послуги), що виникли в результаті або внаслідок: (i) надання Учасником Малюнка або іншого матеріалу, що порушує авторське право, товарний знак, комерційну таємницю, патент або інше право на об'єкти інтелектуальної власності будь-якої особи, або ганьбить будь-яку особу, або порушує його права на публічне використання або на збереження конфіденційності особистих даних; (ii) неправдивої заяви, здійсненої Учасником у зв'язку з Конкурсом; і (iii) недотримання Учасником цих Правил; (iv) позовів, поданих особами або організаціями, що не є сторонами за цими Правилами, що обумовлені або пов'язані з участю Учасника в Конкурсі.

15. ВІДСТОРОНЕННЯ ВІД УЧАСТІ В КОНКУРСІ. Будь-яка неправдива інформація, надана Учасником у рамках Конкурсу по відношенню до його або її особистості, поштової адреси, телефонного номера, адреси електронної пошти, володіння будь-яким правом або недотримання цих Правил, або аналогічна подія може призвести до негайного відсторонення Учасника від участі в Конкурсі.

16. ІНТЕРНЕТ І ВІДМОВА ВІД ПРАВ. Google не відповідає за неправильну роботу Сайту конкурсу або за затримку, втрату, пошкодження, неправильне подання, неповноту, нечитабельність, неможливість доставки або знищення Малюнків або голосів, внаслідок системних помилок, збоїв, дефектів або псування комп'ютера, або неправильної роботи системи дистанційної передачі даних, або збоїв в апаратному або програмному забезпеченні будь-якого виду, втрати або недоступності мережевих підключень, типографських або системних помилок і збоїв, технічних поломок телефонних мереж або ліній, кабельних з'єднань, супутникового зв'язку, серверів або провайдерів, або комп'ютерного встаткування, перевантажень у мережі Інтернет або на Сайті конкурсу, або будь-якого поєднання вищезгаданих подій, включаючи інші телекомунікаційні, кабельні, цифрові або супутникові збої, в силу яких Учасник/користувач не зможе взяти участі/проголосувати, відповідно. Google не несе відповідальності за процедури, дії або бездіяльність інших осіб, внаслідок яких Учасник не зможе зареєструватися, взяти участь і/або заявити права на одержання подарунку в цьому Конкурсі. Нездійснення Організатором свого права на примусове виконання будь-яких умов цих Правил не буде відмовою від права на примусове виконання цього або будь-якого іншого положення. Організатор залишає за собою право дискваліфікувати Учасника, що будь-яким чином порушує правила або створює перешкоди для цього Конкурсу. У випадку дискваліфікації Учасника, Організатор залишає за собою право припинити участь Учасника в Конкурсі.

17. ПРАВО СКАСУВАННЯ, ЗМІНИ УМОВ АБО ДИСКВАЛІФІКАЦІЇ. Якщо з будь-якої причини Конкурс не може бути проведений відповідно до графіка, у тому числі внаслідок зараження комп'ютерним вірусом, серйозних апаратних або програмних помилок, зловмисної зміни програмних засобів і документів, несанкціонованого втручання, шахрайства, технічних несправностей або будь-яких інших причин, внаслідок яких ушкоджується або порушується адміністрування, безпека, рівнодоступність, цілісність або правильність проведення Конкурсу, Google залишає за собою право, на свій виключний розсуд, скасувати, завершити, внести зміни або призупинити Конкурс. Google, крім того, залишає за собою право дискваліфікувати будь-якого Учасника, що втручається в процес подання заявок або в будь-яку іншу частину Конкурсу або в роботу Сайту конкурсу. Будь-яка спроба Учасника навмисне пошкодити веб-сайт, у тому числі, Сайт конкурсу, або негативним чином вплинути на законну роботу Конкурсу є порушенням законодавства, і, у випадку такої спроби, Google залишає за собою право вимагати відшкодування збитків від будь-якого такого Учасника.

18. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ. Ці Правила розміщуються в мережі Інтернет на Сайті протягом строку проведення Конкурсу. У випадку зміни умов Конкурсу Організатор розміщує уточнення, зміни та доповнення до Правил на Сайті. Всі спірні питання стосовно цього Конкурсу та Правил регулюються на підставі чинного законодавства України.

Залишайте заявку на участь у конкурсі в заступника директора з НР Кучер С.Є.!!!
Категорія: Новини, інформація | Переглядів: 1573 | Додав: proflicey020