Середа, 29.11.2023, 23:40 | Вітаю Вас Гость | Реєстрація | Вхід

Практична робота № 11 - Спілкування на форумах і чатах - Сторінка 4 - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
 • Сторінка 4 з 4
 • «
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
Форум » Практичні роботи з Інформатики » 10 клас » Практична робота № 11 - Спілкування на форумах і чатах
Практична робота № 11 - Спілкування на форумах і чатах
olegsdaДата: Понеділок, 30.01.2012, 09:12 | Повідомлення # 1
Рядовой
Група: Администраторы
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Увага! Під час роботи з комп'ютером дотримуйтеся правил безпеки та санітарно-гігієнічних норм.

ЗАВДАННЯ
1. Зареєструйтеся на сайті Шепетівського професійного ліцею, використовуючи вашу електронну пошту (ukr.net) в пункті реєстрація. Зайдіть на вашу електронну пошту і відкрийте лист-підтвердження, пройдіть по посиланню, підтверджуючи цим, що ви дійсно є користувачем сайту.
2. Залиште повідомлення на форумі Практичні роботи з Інформатики в категорії 10 клас, темі Практична робота № 11 - Спілкування на форумах і чатах на тему: "Як я планую провести літо 2012", при цьому дотримуйтеся етикету інтерактивного спілкування. Прокоментуйте повідомлення ваших одногрупників, використовуючи цитати.
3. Створіть власну тему в розділі 10 клас в підрозділі Моя тема, розповівши про своє захоплення.
4. Створіть групу Клас для організації персонального чату з використанням програми Skype. Включіть до групи трьох ваших одногрупників і викладача Інформатики. Збережіть групу в списку контактів. Надішліть текстові повідомлення членам групи, зазначивши в них ваш логін на форумі Моя тема, розділ і тема, в якій ви залишили повідомлення, на тему, яку ви створили на форумі Шепетівського професійного ліцею.
__________________________________________________________
Етикет інтерактивного спілкування
Для того щоб спілкування в Інтернеті було для всіх приємним і корисним, необхідно дотримуватися правил етикету (франц. etiquette - ярлик, етикетка, порядок проведення церемонії). Що неприпустимо в традиційному спілкуванні - неприпустимо й у мережі. Ці правила розповсюджуються на спілкування в службах миттєвого обміну повідомленнями, на форумах та в чатах.

Вітайтеся зі своїм співрозмовником на початку спілкування. Якщо спілкуєтеся з незнайомою людиною - назвіть себе. Дякуйте за допомогу. Перепрошуйте за незручності.

Намагайтеся не припускатися граматичних помилок у ваших текстових повідомленнях - це ознака поваги до себе і співрозмовників.

Намагайтеся чітко та лаконічно висловлювати ваші думки, щоб співрозмовнику не доводилося перечитувати ваше повідомлення кілька разів і перепитувати вас.

Якщо ви не отримали відповіді на важливе для вас повідомлення, не соромтеся звернутися до співрозмовника повторно. Можливо, ваше повідомлення випадково загубилося. Але враховуйте, що, можливо, людині потрібен час, щоб обміркувати ваше повідомлення та підготувати відповідь на нього.

Якщо вас зацікавив певний матеріал в Інтернеті та ви бажаєте обговорити його, надсилайте гіперпосилання з коротким описом змісту матеріалу.

Відповідайте на отримані повідомлення, не ігноруйте співрозмовників. Відповідь не обов'язково повинна бути великою, достатньо одного слова, щоб людина зрозуміла, що її почули.

Якщо одне повідомлення містить кілька запитань, дайте відповідь на кожне.

Якщо ви бажаєте поспілкуватися з кимось у режимі реального часу, запитайте в,співрозмовника, чи має він на це вільний час.

Не кожний співрозмовник може бути доброзичливо налаштований відносно вас. Ігноруйте негативно налаштовану особу, щоб не створювати ситуацію конфлікту. Але будьте й самі стриманими, терплячими та уважними, щоб не образити людину.
 
Vladan4ikДата: Вівторок, 07.06.2016, 07:51 | Повідомлення # 46
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Як би мені хотілося провести канікули? 
      Було б неправдою казати, що хтось не чекає на прихід канікул, що для когось це небажаний час. І не тому, що ми не полюбляємо навчатися, а тому що всі хочуть інколи відпочивати. Навіть у наших батьків бувають відпустки, а вони такі дорослі та серйозні. 
      Найбільше ми чекаємо на прихід літніх канікул. Чому літніх? Бо вони найтриваліші. Влітку можна багато чого зробити. Можна поїхати до бабусі у село чи на дачу, разом з дідом ходити рибалити, поїхати до табору разом з друзями чи прямо у таборі знайти нових, можна багато часу проводити разом з батьками. Кожне літо приносить нові приємні несподіванки. 
      Але цього літа я дуже хочу поїхати на море. Найбільше мені подобається у Криму. Навкруги гори, море, тепле сонечко. Можна багато купатися, засмагати, будувати фортеці на піску, поїхати на екскурсію до якого-небудь старовинного замку чи ботанічного саду. У Криму дуже цікава природа, яка дозволяє вивчати ботаніку не по книжці, а насправді. Наприклад, я раніше ніколи не вірив, що бувають рослини з червоним листям, що дерево може скидати свою кору. 
      А ще мене вразили величезні павуки, які мешкають на Кримському півострові. Вони за ніч обплітають усе навкруги і, коли зранку йдеш першим по доріжці, намагаєшся оминути павутиння, розкидане великими ненажерами. Промені грають веселкою у крапельках роси, що не встигли випаруватися. 
      Я марю кримськими горами. Вони, звичайно, не найбільші у світі, але на мене - дитя українського степу - справили незабутнє враження. Я дуже хочу познайомитися з ними ближче, піднятися на Ай-Петрі, побувати у Долині казок, побачити водоспади. Ще я багато чув про старовинну фортецю у Судаку. Там проводяться цікаві лицарські змагання. Мені б дуже хотілося побачити це на власні очі. 
      Багато легенд розповідають місцеві мешканці про гору Карадаг. Кажуть, що, якщо людина не повернулася з Карадагу до заходу сонця, то її вже вважають загиблою, ніхто не йде її шукати. На гору важко підніматися, тому туди йдуть лише сильні та сміливі. З вершини відкривається краєвид ледь не на цілий півострів. 
      Я вже майже навчився пірнати, але мені необхідно вдосконалити ці вміння. Тому я багато плаваю і мало засмагаю, коли буваю на морі або ходжу на річку. Тато інколи кепкує з того, що у мене засмагла спина і білий живіт. Але все одно, як можна сидіти на березі, коли поряд стільки води? 
      Я з нетерпінням чекатиму на прихід літа та на відпустку батьків. І ми обов'язково поїдемо у Крим. Мрії завжди збуваються, коли у них віриш.
 
Yakimchuc5Дата: Вівторок, 07.06.2016, 07:54 | Повідомлення # 47
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я планую провести літо на озері. Ми з друзями думаєм поїхати в сусіднє село. Там є велика річка. Я з друзями завжди плаваю на лотках.
 
Stoykow_SergeyДата: Вівторок, 07.06.2016, 07:57 | Повідомлення # 48
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
я  планую провести ліо вдома .ходити на річку гуляти з друзями.в мене багато друзів мені зними цікаво.натей рік поїду на море.так я планую провести літи
 
Форум » Практичні роботи з Інформатики » 10 клас » Практична робота № 11 - Спілкування на форумах і чатах
 • Сторінка 4 з 4
 • «
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
Пошук: