Четвер, 28.03.2024, 21:58 | Вітаю Вас Гость | Реєстрація | Вхід

Практична робота № 11 - Спілкування на форумах і чатах - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Форум » Практичні роботи з Інформатики » 10 клас » Практична робота № 11 - Спілкування на форумах і чатах
Практична робота № 11 - Спілкування на форумах і чатах
olegsdaДата: Понеділок, 30.01.2012, 09:12 | Повідомлення # 1
Рядовой
Група: Администраторы
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Увага! Під час роботи з комп'ютером дотримуйтеся правил безпеки та санітарно-гігієнічних норм.

ЗАВДАННЯ
1. Зареєструйтеся на сайті Шепетівського професійного ліцею, використовуючи вашу електронну пошту (ukr.net) в пункті реєстрація. Зайдіть на вашу електронну пошту і відкрийте лист-підтвердження, пройдіть по посиланню, підтверджуючи цим, що ви дійсно є користувачем сайту.
2. Залиште повідомлення на форумі Практичні роботи з Інформатики в категорії 10 клас, темі Практична робота № 11 - Спілкування на форумах і чатах на тему: "Як я планую провести літо 2012", при цьому дотримуйтеся етикету інтерактивного спілкування. Прокоментуйте повідомлення ваших одногрупників, використовуючи цитати.
3. Створіть власну тему в розділі 10 клас в підрозділі Моя тема, розповівши про своє захоплення.
4. Створіть групу Клас для організації персонального чату з використанням програми Skype. Включіть до групи трьох ваших одногрупників і викладача Інформатики. Збережіть групу в списку контактів. Надішліть текстові повідомлення членам групи, зазначивши в них ваш логін на форумі Моя тема, розділ і тема, в якій ви залишили повідомлення, на тему, яку ви створили на форумі Шепетівського професійного ліцею.
__________________________________________________________
Етикет інтерактивного спілкування
Для того щоб спілкування в Інтернеті було для всіх приємним і корисним, необхідно дотримуватися правил етикету (франц. etiquette - ярлик, етикетка, порядок проведення церемонії). Що неприпустимо в традиційному спілкуванні - неприпустимо й у мережі. Ці правила розповсюджуються на спілкування в службах миттєвого обміну повідомленнями, на форумах та в чатах.

Вітайтеся зі своїм співрозмовником на початку спілкування. Якщо спілкуєтеся з незнайомою людиною - назвіть себе. Дякуйте за допомогу. Перепрошуйте за незручності.

Намагайтеся не припускатися граматичних помилок у ваших текстових повідомленнях - це ознака поваги до себе і співрозмовників.

Намагайтеся чітко та лаконічно висловлювати ваші думки, щоб співрозмовнику не доводилося перечитувати ваше повідомлення кілька разів і перепитувати вас.

Якщо ви не отримали відповіді на важливе для вас повідомлення, не соромтеся звернутися до співрозмовника повторно. Можливо, ваше повідомлення випадково загубилося. Але враховуйте, що, можливо, людині потрібен час, щоб обміркувати ваше повідомлення та підготувати відповідь на нього.

Якщо вас зацікавив певний матеріал в Інтернеті та ви бажаєте обговорити його, надсилайте гіперпосилання з коротким описом змісту матеріалу.

Відповідайте на отримані повідомлення, не ігноруйте співрозмовників. Відповідь не обов'язково повинна бути великою, достатньо одного слова, щоб людина зрозуміла, що її почули.

Якщо одне повідомлення містить кілька запитань, дайте відповідь на кожне.

Якщо ви бажаєте поспілкуватися з кимось у режимі реального часу, запитайте в,співрозмовника, чи має він на це вільний час.

Не кожний співрозмовник може бути доброзичливо налаштований відносно вас. Ігноруйте негативно налаштовану особу, щоб не створювати ситуацію конфлікту. Але будьте й самі стриманими, терплячими та уважними, щоб не образити людину.
 
seregademmon12Дата: Вівторок, 31.03.2015, 07:43 | Повідомлення # 2
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Як я планую провести свої канікули  biggrin

Я відпочиватиму все літо у своєї улюбленої бабусі в селі Кліментовичі . Протягом цього славного й радісного часу я купатимуся, загорятиму, відпочиватиму, гратиму з Місцевими й приїжджими з міста хлопцями. У селі я активно допомагав бабусі доглядати за городом: збирав колорадського жука, поливатиму і збиратиму урожай, видалятиму бур'яни, краситиму забір. Також, я вперше У своєму житті подоїтиму бабусину корову Дочку й козу Зайку. У вільне від справ час я із хлопчиськами ходитиму  на озеро на риболовлю, у ліс за грибами, а також кататимуся на велосипеді.
 
tokarev1999Дата: Вівторок, 31.03.2015, 07:57 | Повідомлення # 3
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Як я планую провести літо smile    Цього року я думаю знову поїхати  до бабусі у село.Як завжди я буду ловити там рибу і купатись у ставку.Ще я буду помагати бабусі по господарству.Ще в неї є  кролі.Мені дуже там подабається wink
 
15975328460Дата: Вівторок, 31.03.2015, 14:04 | Повідомлення # 4
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Я буду ціле літо сидіти за компом! Грати ігри! Спілкуватися з друзями! А ще я буду дивитися телек! Це все!
 
vitalyadja1999Дата: Середа, 01.04.2015, 06:41 | Повідомлення # 5
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Скоро настануть канікули. Я мрію провести їх так.   Поїхати з татом у гори Карпати. Побачити озеро Синевир. Вода у ньому чиста та прозора, там плаває форель. Також канатною дорогою я хочу піднятися на вершину гори. Її краєвиди милуватимуть око. Лісові стежки наповнені таємничості. А ще мрію побачити швидку течію гірської річки, її пороги та водоспади.    Думаю подорож у Карпати буде чудовим відпочинком.
 
0973524515Дата: Середа, 01.04.2015, 10:25 | Повідомлення # 6
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Репутація: 1
Статус: Offline
Скоро настануть канікули.Літні канікули це завжди приємно.Закінчутся уроки позаду залишаться дзвінки,перерви а попереду-щось дуже хороше.Разом з сестрою я буду доглядати наші овочі,а ще я хочу кудись  подорожувати.Ходити у походи,ловити рибу,купатися та ще займатися різними справами. smile
 
valeriy-superДата: Середа, 01.04.2015, 10:26 | Повідомлення # 7
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Як я планую провести літо?
Я планую це літо провести в свої бабусі в селі.Там я буду ходити на річку купотися,ловити рибу.Також побачуся зі своїми друзями.Надіюсь я їх проведу дуже весело.:)
 
kostikvs1999@Дата: Середа, 01.04.2015, 12:28 | Повідомлення # 8
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Я планую провести своє літо займаючися спортом. Катанням на велисопеді, займатися на турніках... На турніки я хожу кожен день.  Моє ульублене місце майданчик біля магазину "люкс". Я люблю займатися спортом.
 
JoveДата: Середа, 01.04.2015, 12:31 | Повідомлення # 9
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Як я планую провести літо
Вже незабаром літо, і всі зараз думають як провести його так щоб запам`яталось на все життя.Як т на мене літо треба провести так щоб була користь не тільки собі, а і оточуючим. Я планую літом допомагати для бабусі і звичайно ж  не забувати про друзів, але з друзями все буде поінакшому. У колі друзів літо пройде настільки швидко що я навіть не встигну отримати бажаного задоволення від літніх канікул)
 
faraДата: Середа, 01.04.2015, 12:33 | Повідомлення # 10
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Літні канікули я думаю провести в свому місті. Але ще я планую поїхати до бабусі в село. Потім можливо поїду до своїх рідних в Одесу на відпочинок. Так я проведу своє літо
 
Dimon_BaradaДата: Середа, 01.04.2015, 12:42 | Повідомлення # 11
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
ітні канікули – найкращий, особливий час. Звісно, будь-яка пора року має свої принади, проте я найбільше люблю саме літо.Тільки влітку сонце світить так довго, що втомишся бігати. А різних справ можна зробити стільки, що взимку і не снилося: погратися з друзями, допомогти батькам, навідати бабусю, покупатись чи сходити в похід.

Додано (01.04.2015, 12:42)
---------------------------------------------
Рядовой класно тоби провести лито)

 
igorgeludovДата: Середа, 01.04.2015, 12:46 | Повідомлення # 12
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня. Мене звати Ігор. Я планую провести свої літні канікули в своєму рідному містечку. Спочатку планую влаштуватися на роботу. А потім можна і відпочивати на річкі.
 
dedygan776Дата: Середа, 01.04.2015, 14:18 | Повідомлення # 13
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Як я планую провести літо . Цього року я думаю знову поїхати  до бабусі у село.Як завжди я буду ловити там рибу і купатись у ставку.Ще я буду помагати бабусі по господарству.Ще в неї є  кролі.Мені дуже там подjбається.
 
Maximum7Дата: Середа, 01.04.2015, 14:25 | Повідомлення # 14
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Як я планую провести літо    Цього року я думаю знову поїхати  до бабусі у село.Як завжди я буду ловити там рибу і купатись у ставку.Ще я буду помагати бабусі по господарству.Ще в неї є  кролі.Мені дуже там подабається
 
vladikmekaДата: Середа, 01.04.2015, 14:34 | Повідомлення # 15
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я планую провести лито дотепно і цікаво,корисно. Щодня буду ходити на тренування з боксу,атлетики.Буду з хлопцями грати у футбол.Буду відпочивати на річці.
 
Форум » Практичні роботи з Інформатики » 10 клас » Практична робота № 11 - Спілкування на форумах і чатах
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук: