П`ятниця, 01.12.2023, 08:03 | Вітаю Вас Гость | Реєстрація | Вхід
Головна » 2018 » Травень » 24 » Засідання обласної фахової секції педагогічних працівників електрорадіотехнічних професій
14:28
Засідання обласної фахової секції педагогічних працівників електрорадіотехнічних професій
23 травня 2018 року в Шепетівському професійному ліцеї відбулось засідання обласної фахової секції педагогічних працівників електрорадіотехнічних професій на тему «Модульно-компетентнісний підхід як важливий чинник якісної підготовки кваліфікованих робітників з електрорадіотехнічних професій».

З порядком роботи ознайомив присутніх Стасюк М.П.,методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації у Хмельницькій області. Микола Павлович акцентував увагу педпрацівників на особливостях розробки робочих навчальних планів та робочих навчальних програм за СП(ПТ)О на основі компетентнісного підходу.У своєму виступі Шпак В.О., майстер виробничого навчання, викладач Нетішинського професійного ліцею, зупинився на характеристиці основних принципів модульно-компетентнісного підходу у професійній підготовці майбутніх кваліфікованих робітників електротехнічних професій.

Викладач Вищого професійного училища № 25 м. Хмельницького Пархом’юк Л.В. зупинилася на особливостях реалізації модульно-компетентнісного підходу у підготовці кваліфікованих робітників, також наголосила на позитивних моментах при використанні модульної системи, яка сприяє систематизації навчального матеріалу та підвищенню рівня професійної компетентності учнів.Практичною частиною заходу були:
- презентація довідника для учнів «Задачі з електротехніки», викладач Коврига О.М.;
- презентація посібника «Впровадження енергозберігаючих і екологічних технологій в освітленні на підприємствах і в побуті. Ремонт світлодіодних і економних ламп», майстер в/н Гуменюк І.Г;
- майстер - клас «Ремонт світлодіодних і економних ламп», який провів майстер в/н Гуменюк І.Г.

Цікавим моментом для учасників обласної фахової секції була екскурсія на ДП Шепетівський ремонтний завод – підприємство соціальний партнер.


Методист Гуменюк Л.Р.
Категорія: Методична робота | Переглядів: 468 | Додав: proflicey020