Середа, 28.02.2024, 14:50 | Вітаю Вас Гость | Реєстрація | Вхід
Головна » 2018 » Вересень » 21 » ВІН І ВОНА
09:48
ВІН І ВОНА
Такою була тема зустрічі учнів груп №103, 203 і 303 з представниками університету здорової молоді, яка відбулась 17 вересня 2018 року.

Вважаємо, що нагальною у наш час є ця тема розмови, адже мораль молодої людини, як кажуть, бажала б бути кращою. Вже не дивує, наприклад, те, що молодше покоління не має поваги до старших. Тут,зрозуміло, на першому плані виховання у сім’ї, де людина зростала, хоч і генетичну основу відкидати не варто. Жаль не всі розуміють, що дитина-це обличчя матері і батька!Молоді люди, почасти, зав’язують близькі стосунки, не знаючи, як слід, один одного, чим різнобоко ускладнюють своє майбутнє життя та й життя близьких. У таких випадках, як правило, думка старших молодими людьми до уваги не береться.

На занятті університету здорової молоді присутні виробили календарик щасливої родини, де визначили мову любові на кожен із днів тижня.

Хочу, щоб кожен із нас взяв цей календарик у своє серце.
Понеділок: СКАЖИ СЛОВА ЛЮБОВІ ТА ПОДЯКИ.
Вівторок: ЗРОБИ ПРИЄМНИЙ СЮРПРИЗ, ПОДАРУНОК.
Середа: ПРОВЕДИ ЧАС З РІДНИМИ ТАК, ЩОБ ВОНИ ВІДЧУЛИ ТВОЮ ЛЮБОВ,
Четвер: ДОПОМОЖИ РІДНИМ.
П’ятниця: ОБІЙМИ РІДНИХ.
Субота: ВИДІЛИ ЧАС ДЛЯ СПІЛКУВАННЯ З РІДНИМИ ТА ПРОЯВЛЯЙ ЛЮБОВ
неділя: ВСІМА МОВАМИ ЛЮБОВІ.


Отож, існує 5 способів прояву любові до рідних: слова подяки та любові, подарунки, дотики, час, допомога.У виховному заході брали участь наші друзі із США: Грег Капленд, з яким ми вже зустрічались в жовтні минулого року, та сім’я Гордона і Лінди Дайкс з міста Ноксвел штату Тенесі. Подружня пара Гордона і Лінди-це двійко від народження незрячих людей, які визначили своє життєве кредо у служінні Богові, людям і один одному. Вони розповідали присутнім про те, як упродовж життя вибудовували свої родинні стосунки, як завжди знаходили порозуміння, від чого були і залишаються щасливими.

Гордон і Лінда вразили присутніх щирістю, теплом вже єдиної їхньої душі та співом під гітару.

Епілогом зустрічі стали слова: «ЦІНУЙ ТИХ, ХТО ПОРЯД З ТОБОЮ!
ДАРУЙ ЛЮБОВ РІДНИМ КОЖНОГО ДНЯ!»

Анна Пустовіт - викладач університету здорової молоді
та Марія Оніщук - голова учкому ліцею
Категорія: Виховна та позакласна робота | Переглядів: 424 | Додав: proflicey020