П`ятниця, 12.04.2024, 14:52 | Вітаю Вас Гость | Реєстрація | Вхід
Головна » 2019 » Лютий » 25 » В професійному ліцеї пройшов тиждень предметів гуманітарного та суспільно-економічного циклу
15:26
В професійному ліцеї пройшов тиждень предметів гуманітарного та суспільно-економічного циклу
"Учітесь, брати мої, думайте, читайте..."
Т.Г. Шевченко


З 18 по 22 лютого 2019 року в ліцеї був проведений предметний тиждень суспільно-гуманітарних дисциплін. Метою проведення такого заходу є поглиблення знань учнів з предметів суспільно-гуманітарного циклу, сприяння громадсько-організаційній, культурно-мистецькій діяльності учнів та виховання патріотизму до історичних особливостей й культури України та світу. Організаторами заходу стали викладачі суспільно-гуманітарних дисциплін.

Розпочався тиждень тематичною радіолінійкою, на якій повідомили план проведення тижня та завдання, над реалізацією яких будуть працювати.

Символічно, що тиждень збігся зі святкуванням Міжнародного дня рідної мови та вшануванням пам’яті героїв Небесної сотні.

Протягом тижня були проведені навчально-виховні заходи, спрямовані на розвиток пізнавальних інтересів учнів при вивченні предметів суспільно-гуманітарного циклу, вихованню кращих моральних якостей:

- урок зарубіжної літератури в групі №104, на якому викладач Гладка Н.М. ознайомила учнів з життєвим та творчим шляхом Ф.Кафки, його трагічною долею. Урок виховує почуття гуманізму, доброти, родинні почуття;- квест-урок з громадянської освіти «Світ інформації та мас-медіа», де викладач Рижко Л.С. через призму компетентнісного підходу в роботі розвивала навички аудіювання, сприяла вихованню активної життєвої позиції учнів,орієнтуючись на справжні життєві цінності з повагою до думки іншого;- віртуальна екскурсія по країнах Америки на уроці географії (викладач Ляска О.О., група №203) удосконалила практичні навички учнів працювати з картами, підручником, додатковою літературою;- урок англійської мови: English-speaking day(елементи мовленнєвої культури із зразками мовних виразів та кліше у буклет « Greeting») в групі №303, де викладач Рибачук І.М. з учнями вдосконалювали усне мовлення, розігрували мовні ситуації;- цікавим для учнів виявився захід до Дня пам’яті Героїв Небесної сотні: « Герої не вмирають», який провела викладач історії Гуменюк Л.Р. в гупі №303. На заході вшанували пам’ять героїв Небесної сотні, героїзм українських захисників: і тих, які полягли, і тих, які сьогодні зі зброєю в руках захищають суверенітет України;- літературно-музична композиція: «Мова рідна – з пісні та любові» (до Міжнародного Дня рідної мови), яку провела викладач Ваколюк Т.С. і учні групи №204. Учасники ознайомились із творчістю українських письменників про мову, поглибили знання з питань українознавства, взяли участь у мовному турнірі: «Як парость виноградної лози, плекайте мову…»;- організовано огляд книжкової виставки з предметів, де представлено насичені цікавою інформацією матеріали, естетично оформлені предметні стіннівки.

-бібліотекарем Захарченко Л.М. підготовлено інформаційно-методичну панораму з метою ознайомлення викладачів з новинками науково-методичної фахової літератури.Завершився тиждень семінаром-практикумом для викладачів на тему: «Формування ключових компетентностей учнів на уроках предметів гуманітарного та суспільно-економічного циклу засобами сучасних освітніх технологій». По закінченні засідання прийнято рекомендації.Тиждень пройшов насичено, запам’ятався ліцеїстам цікавими й нестандартними заходами й зустрічами. Щиро дякую всім учасникам, викладачам за допомогу в організації та проведенні тижня.
Голова методичної комісії:
Ваколюк Т.С.
Категорія: Навчально-виробнича робота | Переглядів: 422 | Додав: proflicey020