Вівторок, 27.02.2024, 00:38 | Вітаю Вас Гость | Реєстрація | Вхід
Головна » 2015 » Квітень » 17 » Тиждень професії: «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування»
11:06
Тиждень професії: «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування»
З 14 по 17квітня 2015 року в Шепетівському професійному ліцеї проходив тиждень професії: «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування». Тиждень розпочався з радіогазети та виставки технічної творчості,організаторами якої були учні та майстри виробничого навчання Дячук Л.В.і Байло М.М.

У середу 15 квітня викладач спецдисциплін Коврига Олена Миколаївна презентувала довідник з предмету «Основи електротехніки»,розповіла про структуру побудови та його розділи. Довідник включає, як теоретичні так і практичні розділи, зручний у користуванні.

16 квітня викладач спецдисциплін Коврига О.М. та майстер в/н Дячук Л.В.проводили відкритий бінарний урок зпредмету : «Електротехніка» та виробничого навчання на тему: «Вимірювальні прилади. Підключення трьохфазного лічильника». Урок був цікавий,насичений практичним матеріалом із застосуванням ІКТ навчання.Обговорення та затвердження тем обласного конкурсу учнівських проектів:
«Орієнтир на професію» проходив в п’ятницю.Члени методичної комісії обговорили і затвердили теми проектів.

Після проведення заходів відбулося відкрите засідання методичної комісії та підведено підсумки роботи тижня.Голова методичної комісії
Байло М.М.
Категорія: Навчально-виробнича робота | Переглядів: 667 | Додав: proflicey020