Середа, 28.02.2024, 13:49 | Вітаю Вас Гость | Реєстрація | Вхід
Головна » 2013 » Грудень » 18 » ГЕРОЇ ЗОНИ ВІДЧУЖЕННЯ
13:58
ГЕРОЇ ЗОНИ ВІДЧУЖЕННЯ
Аварія, що сталася в квітні 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції, стала однією з найбільших катастроф в історії людства.

14 грудня 1986 року на Чорнобильській АЕС було завершено спорудження захисного саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком. Це, по суті, була перша серйозна та важлива перемога над зловісним атомом, який вирвався з-під контролю людини після квітневого вибуху.

14 грудня в Україні відзначається «День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильської АЕС». Це визначено Указом Президента України № 945/2006 року від 10 листопада 2006 року.

Так, 17 грудня учні 103 та 104 груп відвідали виховний захід «Герої зони відчуження », що відбувся в музеї ім. М. Островського.Даний виховний захід було проведено з участю наукового працівника музею Кручук Н.А., яка представила надзвичайно цікаві матеріали про чорнобильців-наших земляків. За роки, що минули, ми всі пройшли складний шлях усвідомлення і переосмислення того величезного комплексу проблем, який пов'язаний з використанням високих і, нерідко, небезпечних технологій. Незмінним залишається лише одне – найглибша повага до людей, які закрили собою світ від атомного лиха, що вирвалося зі зруйнованого четвертого блоку ЧАЕС. Їхній подвиг неможливо переоцінити – як не можна переоцінити значення того, що вони зробили. Їхній героїзм, патріотизм і професійна майстерність перевірені часом.

Ми не маємо права забувати про самопожертву ліквідаторів аварії на ЧАЕС, які пройшли через усі кола ядерного пекла. Багато з цих людей не дожили до теперішніх днів, задля збереження життя і здоров'я майбутніх поколінь.
Андрій Процун - учень групи №104
Категорія: Виховна та позакласна робота | Переглядів: 475 | Додав: proflicey020