Середа, 28.02.2024, 14:21 | Вітаю Вас Гость | Реєстрація | Вхід
Головна » 2018 » Вересень » 26 » Футбольний турнір завершено
14:01
Футбольний турнір завершено
Згідно з резолюцією Генеральної Асамблеї ООН, міжнародний день миру відзначається щорічно 21 вересня. Цей день було проголошено як день загального припинення вогню і відмови від насильства, він покликаний змусити людей замислитися не лише про мир, а й зробити щось заради цього.

ООН святкує День миру для того, щоб спонукати різні організації та об’єднання до вирішення проблем миру.

З метою дальшого поліпшення патріотичного виховання учнівської молоді закладу та формування шанобливого ставлення до історії , вшанування подвигів партизан та підпільників у роки Другої Світової війни та з нагоди Дня партизанської слави (22 вересня), привернення уваги учнів закладу до питань збереження миру задля забезпечення цілісності нашої держави та стійкого прогресу людства, дотримання принципів гуманності, свободи, добра і поваги цього року в межах нашого навчального закладу було проведено ряд виховних заходів, спрямованих на відзначення саме цих визначних дат.

Класні керівники та куратори груп провели тематичні інформаційні повідомлення учням під час роботи у навчальних групах.

21 вересня 2018 року над ліцеєм було піднято Державний Прапор України.

19 вересня учнями групи №304 Дербеньовим Даніїлом та Семенюком Назарієм було впорядковано місце страти фашистами Володі Ковальчука, яке знаходиться неподалік залізничного вокзалу, а також проведено щорічний турнір з міні-футболу на кубок Володі Ковальчука.У турнірі, який проходив з 17 по21 вересня 2018 року, взяли участь команди усіх навчальних груп. Завзятою була боротьба, яка визначила переможців.Володарями кубка стала команда навчальної групи № 102 (фізорг Осінський Валентин).

Друге і третє місце посіли команди навчальних груп № 204 (фізорг Котенко Ярослав ) та № 101(фізорг Севрук Давид).Перехідний кубок імені Володі Ковальчука було вручено учням групи №102 24 вересня 2018 року.Мельник С. Б. - викладач фізичної культури ліцею
Категорія: Виховна та позакласна робота | Переглядів: 358 | Додав: proflicey020