Неділя, 24.09.2023, 21:44 | Вітаю Вас Гость | Реєстрація | Вхід
Головна » 2021 » Лютий » 26 » Другий етап атестаційної експертизи Шепетівського професійного ліцею
11:08
Другий етап атестаційної експертизи Шепетівського професійного ліцею
Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки ХОДА від 15.02.2021 р. № 31-од «Про проведення другого етапу атестаційної експертизи Шепетівського професійного ліцею» 24.02.2021 - 25.02.2021 відбувся ІІ етап атестаційної експертизи закладу (в режимі онлайн).

Під час проведення атестаційної експертизи було здійснено презентацію діяльності навчального закладу та проаналізовані всі аспекти діяльності: виконання чинного законодавства щодо професійно-технічної освіти, роботу педагогічного колективу, досягнення та перспективи його розвитку, виконання навчальних планів та програм, стан освітнього процесу, створення умов для навчання та виховання учнівської молоді, якісний склад педагогічних працівників.

24 лютого 2021 року здобувачі освіти Шепетівського професійного ліцею виконували комплексні контрольні роботи з предметів загальноосвітньої підготовки з дотриманням усіх протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

25 лютого 2021 року експертна комісія провела аналіз :
- рівня викладання загальноосвітньої підготовки в ЗП(ПТ)О;
- рівня методичної роботи в ЗП(ПТ)О;
- стану матеріально-технічного забезпечення ЗП (ПТ)О;
- рівня організації виховної роботи в ЗП(ПТ)О;
- організації охорони праці, безпеки життєдіяльності в ЗП(ПТ)О;
- кадрового забезпечення ЗП(ПТ)О.Атестаційна експертиза навчального закладу наддасть оперативну та достовірну інформацію про стан роботи закладу, визначить комплексну оцінку його діяльності, дозволить сформувати перспективи розвитку навчального закладу в цілому.
Методист Рижко Л.С.
Категорія: Методична робота | Переглядів: 188 | Додав: proflicey020