П`ятниця, 31.03.2023, 01:20 | Вітаю Вас Гость | Реєстрація | Вхід
Головна » 2022 » Січень » 28 » Бій під Крутами – один із важливих сюжетів української історичної пам’яті
15:31
Бій під Крутами – один із важливих сюжетів української історичної пам’яті
29 січня – День пам’яті героїв Крут. Український народ щороку вшановує пам’ять молодих борців за волю, полеглих під залізничною станцією Крути. Ця битва стала символом героїзму та відданості Українській державі та національній ідеї.

З метою формування у здобувачів освіти почуття патріотизму, любові до свого народу, його історії та героїчного минулого, в групі 204 з професії «Слюсар-ремонтник. Електрогазозварник» викладачем історії, Гуменюк Л.Р., проведено урок пам’яті на тему «Подвиг героїв Крут: подвиг через століття».Вихованці поринули у події сторічної давнини через «Історичну телепрограму про бій під Крутами», історичний віраж «Героям битви під Крутами присвячується». Також було переглянуто та обговорено фрагменти з фільму «Лист без конверта».

З метою вшанування пам’яті героїв Крут, учень групи Остапенко Микола підготував вірш П.Тичини «Пам’яті тридцяти».Присутні були одностайними у висновку, що відважні юнаки, ціною власного життя продемонстрували символ героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність України.
Викладач історії Гуменюк Л.Р.
Категорія: Виховна та позакласна робота | Переглядів: 151 | Додав: proflicey020