П`ятниця, 19.04.2024, 16:09 | Вітаю Вас Гость | Реєстрація | Вхід

Каталог файлів

Головна » Файли » Дистанційне навчання 2019-2020 » 103 група

Українська мова [Факультатив]
13.04.2020, 10:40
Електронна пошта викладача:


Зайдіть на сайт www.iznotest.info, знайдіть назву предмета (українська мова) з відповідною темою: Морфологія. 5, 6, 7.

Виконуйте завдання, а результат фотографуйте і надсилайте на електронну пошту викладача, позначаючи номер теми.

Для допомоги використовуйте підручники:
— О.В.Заболотний, В.В.Заболотний , «Українська мова.10 клас» К., 2018 (стор. 151-157).
— О.В.Заболотний, В.В.Заболотний , «Українська мова.11 клас» К., 2019 (стор. 36, 46 -55).

Урок 33. Правопис відмінкових закінчень іменників, прикметників. Вправи.

Урок 34. Числівник як частина мови: значення, морфологічні ознаки, синтаксична роль. Розряди числівників за значенням. Числівники прості й складені.

Урок 35. Типи відмінювання кількісних числівників. Правопис числівників.

Урок 36. Займенник як частина мови: значення, морфологічні ознаки, синтаксична роль. Співвіднесеність займенників з іменниками, прикметниками й числівниками.

Урок 37. Розряди займенників за значенням. Особливості відмінювання займенників. Творення й правопис неозначених і заперечних займенників.

Урок 38. Дієслово як частина мови: значення, морфологічні ознаки, синтаксична роль. Форми дієслова: дієвідмінювані, відмінювані (дієприкметник) і незмінні (інфінітив, дієприслівник, форми на –но, -то). Безособові дієслова.

Урок 39. Види дієслів: доконаний і недоконаний. Творення видових форм. Часи дієслова: минулий, теперішній, майбутній. Способи дієслова: дійсний, умовний, наказовий. Дієвідміни.

Урок 40. Дієприкметник як особлива форма дієслова: значення, морфологічні ознаки, синтаксична роль. Активні та пасивні дієприкметники.

Урок 41. Дієприслівник як особлива форма дієслова: значення, морфологічні ознаки, синтаксична роль. Дієприслівники доконаного і недоконаного виду. Дієприслівниковий зворот.

Урок 42. Прислівник як частина мови: значення, морфологічні ознаки, синтаксична роль. Розряди прислівників за значенням. Ступені порівняння прислівників:вищий і найвищий.


Урок 43. Правопис прислівників на -о, -е, утворення від прикметників і дієприкметників. Написання разом, окремо і через дефіс прислівників і сполучень прислівникового типу.
Опрацюйте матеріал на стор. 33. Виконайте вправу 58( стор.33 ), результат фотографуйте і надсилайте на електронну пошту викладача.

Урок 44. Тренувальні вправи „Самостійні частини мови.”
Пройти тест ukrerudyt.com

Урок 45. Прийменник як службова частина мови. Групи прийменників за походженням: непохідні й похідні. Групи прийменників за будовою: прості, складні та складені. Правопис прийменників.
Перегляньте відео: Службові частини мови. Прийменник та сполучник. Українська мова 11 клас

Урок 46. Сполучник як службова частина мови. Групи сполучників за синтаксичною роллю: сурядні й підрядні. Групи сполучників за вживанням та за будовою. Правопис сполучників.
Заходьте на сайт iznotest.info, шукайте назву предмета(українська мова) і тему 8.Прислівник.Службові частини мови. Виконуйте завдання, а результат фотографуйте і надсилайте на електронну пошту викладача, позначаючи номер теми.

Урок 47-48. Частка як службова частина мови. Групи часток за значенням і вживанням: формотворчі, словотворчі, модальні. Правопис часток. Вигук як особлива частина мови. Групи вигуків за походженням: непохідні й похідні. Значення вигуків. Правопис вигуків.
- Перегляньте відео: Частка. Вигук. Українська мова 11 клас

Урок 49-50. Тренувальні вправи „Службові частини мови. ” Узагальнення й систематизація вивченого з теми: «Частини мови»
Пройдіть тест „Службові частини мови”.
Виконайте завдання, а результат фотографуйте і надсилайте на електронну пошту викладача, позначаючи номер теми.
Категорія: 103 група | Додав: proflicey020
Переглядів: 457 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]