Вівторок, 23.10.2018, 19:36 | Вітаю Вас Гость | Реєстрація | Вхід
Головна » 2018 » Лютий » 22 » Реалізація компетентнісного підходу на уроках фізики
12:15
Реалізація компетентнісного підходу на уроках фізики
20 лютого 2018 року відбувся вебінар для заступників директорів ЗПО з навчальної роботи та викладачів фізики на тему «Реалізація компетентнісного підходу на уроках фізики».

Тетяна Миколаївна Сидоренко, завідувач лабораторії загальноосвітньої підготовки НМЦ ПТО ПК відкрила вебінар та ознайомила учасників із змінами, що відбуваються в сучасній освіті, висвітлила вимоги щодо реалізації компетентнісного підходу при викладанні фізики відповідно до оновлених програм для старшої школи.З досвіду роботи виконання навчальних проектів з фізики виступив Красовський В. В., викладач Нетішинського професійного ліцею.

Д. В. Гуцалюк, викладач Хмельницького професійного ліцею електроніки, презентувала власний професійний блог та свій досвід роботи з проблем формування інформаційно-цифрової компетентності учнів.

О. Ю. Міщук, викладач Шепетівського професійного ліцею, презентувала авторський методичний комплект з теми «Коливання та хвилі» з використанням сервісів Web 2.0.Учасники вебінару переглянули навчальні фільми щодо використання Інтернет-сервісів в освітньому процесі.

Тема вебінару в наш час є актуальною, дана інформація була цікавою, корисною та змістовною.

Викладач фізики Міщук О.Ю.
Категорія: Методична робота | Переглядів: 31 | Додав: proflicey020