П`ятниця, 23.03.2018, 15:49 | Вітаю Вас Гость | Реєстрація | Вхід
Головна » 2017 » Грудень » 27 » Підсумки проведення тижня з професії "Столяр"
15:01
Підсумки проведення тижня з професії "Столяр"
Відповідно до плану роботи ліцею на 2017-2018 н.р. з 18.12.2017 по 22.12.2017 р, був проведений тиждень з професії "Столяр".

Тиждень пройшов успішно, у його проведенні були задіяні учні, майстри виробничого навчання, викладачі.

Мета проведення тижня професії – вивчення шляхів впровадження в навчально-виробничий процес з професії «Столяр» сучасних педагогічних і виробничих технологій. Програма тижня була насиченою і цікавою.

Відкриття тижня розпочалося виставкою-оглядом учнівських творчих робіт з професіє «Столяр». Проведена радіогазета «Історія виникнення професії», «Новітні технології в столярній справі».В рамках тижня пройшов захист учнівських міні-проектів на тему: «Новітні технології в столярному та меблевому виробництві», який провела викладач ТСР Щербан Н.Т. в групі №303. Переможцями стали:
1 місце-Мартинов Назар
2 місце-Пивоварський Роман
3 місце-Аврамчуки Владислав та Духневич ДмитроТакож було проведено конкурс учнівських стінгазет на тему: «Дотримання безпеки праці під час виконання столярних робіт». Призові місця розподілились так:
1місце-Мельник Андрій
2місце-Войнарівський Олег
3місце-Мартинов Назар та Тригубець БогданЦікавим заходом виявився всеобуч на тему: «Складання меблів».Завершився тиждень засіданням методичної комісії та підведенням підсумків.

Категорія: Навчально-виробнича робота | Переглядів: 48 | Додав: proflicey020